Що нового?

Придбаний Як розраховувати код удачі по карті Ба Цзи (Марія Щербакова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2023 ГРН
Учасників: 0 з 28
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 75.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
майстер-клас онлайн
15 грудня 2019, 12.00-17.00 Мск

Про майстер-клас

Напередодні настання нового року багатьом ще більше хочеться дізнатися, яким він буде: вдалий час нас чекає чи ні.

Інтернет рясніє інформацією про те, яким буде наступаючий рік металевого Щура для людей, народжених в рік того чи іншого звірка. Хороші новини для тих, хто прочитав щось нерадісне: це все аналізується не так. І одночасно сумна новина для тих, хто прочитав хороше: оскільки це все аналізується не так, це ще не гарантія Вашого успіху в наступному році.

Якби було досить порівняти всього один знак-земну гілку року народження, і енергію року, що приходить, це було б чудово, але тоді у кожної 1/12 частини планети ситуації в житті були б як під копірку.

Насправді, натальная енергетична карта народження-це 8 знаків, і всі вони є єдиним цілим. І земна гілка року в цій взаємодії-далеко не найважливіша. А ще є 10-ти річні такти удачі, що містять 2 енергії ...

І разом, коли ми приходимо до необхідності відповіді на питання про вдалість того чи іншого періоду для людини, ми повинні оцінити енергію приходить року щодо 10 знаків. Ось це-буде реальна оцінка удачі.

І так, саме в цій взаємодії і полягає те, чому для кожної людини рік проходить зовсім по-різному. І хороша новина полягає в тому, що це можна знати наперед.

Друга важлива річ полягає в тому, що удача – це не щось ефемерне, яке приходить до нас спонтанно, з волі неба або ще якихось факторів.

В якомусь сенсі це теж Фізика: якщо приходять енергії, що підсилюють енергії, які містяться в карті – для людини настає дуже вдалий час. І в цей період найважливіше - не прогавити його, робити в цей час всі важливі речі, щоб скористатися цим потенціалом і поліпшити своє життя.

І навпаки-якщо приходять енергії часу послаблюють, в цей час людині починають здаватися потрібними і правильними ті речі і рішення, які його послаблять.

Наприклад, якщо людина вирішить поміняти квартиру, перебуваючи в періоді удачі – він знайде квартиру, набагато краще за енергіями, ніж поточна. Потім переїде в неї, і отримає поліпшення грошового потоку, відносин, здоров'я та інших речей. Тобто-перемістить себе на більш високий рівень.

Але якщо він вирішить поміняти квартиру, коли енергії його послаблюють – йому сподобається варіант, який відповідає тренду енергій. І, купивши таку квартиру, на довгий час він отримає погіршення життя.

Цей принцип універсальний. В якомусь сенсі, ми самі творці свого життя.
що таке код удачі?

Так що ж потрібно вміти, щоб управляти своєю удачею?

Всього лише розуміти, коли хвиля енергій йде вгору, і її активно використовувати для досягнень своїх цілей, і коли хвиля енергій йде вниз, не здійснюючи в цей час ніяких важливих змін в житті. І, відповідно, не отримуючи негативних наслідків від дій, зроблених в неправильний час.

Це і називається Код удачі.

Код удачі дозволяє розуміти в кожен момент часу, сприятлива енергія часу для людини або негативна. Залежно від цього, ми отримуємо можливість організовувати своє життя на потужній сприятливій хвилі.

ЦЕ УНІКАЛЬНА ПРАКТИЧНА ІНФОРМАЦІЯ.

Я-практикуючий майстер. Я використовую цю технологію у своїй роботі. Наприклад, якраз так я розраховую найкращий час для здійснення важливих подій в житті людей, а також розрахунок удачі на календарний рік.

Я збираюся вам розповісти не просто теорію, але практику розрахунку коду удачі.

У підсумку ви отримаєте в свої руки справжню "робочу" техніку, перевірену в дії.

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?
  1. Ви зрозумієте більш глибоке розуміння удачі, а, значить, можливість посилювати її
  2. Ви дізнаєтеся справжнє значення періодів невдачі, а також способи проходити ці періоди без критичних ситуацій
  3. Ви освоїте правила взаємодії енергій натальной карти людини і часу
  4. Ви навчитеся використовувати енергію часу для поліпшення життя – своєї і своїх близьких
  5. Ви зможете розраховувати сприятливість часу для себе і своїх близьких
Програма майстер-класу

  1. Удача і невдача: що насправді означає І коли настає
  2. Структура енергії часу і правила використання
  3. Правила взаємодії енергій часу з картою ба цзи: як формуються події в житті людини
  4. Як правильно аналізувати корисність приходять енергій
  5. Правила розрахунку коду удачі
  6. Визначення сприятливості 10-ти річних тактів
  7. Визначення сприятливості років
  8. Визначення сприятливості місяців
  9. БОНУС: як вибирати кращий день в періоді удачі і невдачі
Важливе уточнення:
Це не майстер-клас про роботу з картою ба цзи з НУЛЯ

Даний майстер-клас - не початкового рівня. Я не буду пояснювати, як розраховувати оператив, табу (отклоняемое свідомість) і т.п. ідеально, якщо ви пройшли мій тренінг Ба Цзи для життя (хоча б 1й модуль), або базовий курс Ба Цзи У інших майстрів.

У будь – якому випадку-ви отримаєте максимальну користь, якщо Ваші знання Ба Цзи на рівні хорошого орієнтування в небесних стовбурах, земних гілках, злиттях, зіткненнях і визначення корисних стихій і табу.

Якщо ви хочете знати свій код удачі, але не хочете вникати, як все це вважається – краще замовте консультацію Ба Цзи: гороскоп удачі на 12 місяців. Ви отримаєте готові практичні рекомендації щодо вашого коду удачі на наступні 12 календарних місяців.

ЧОМУ ЗРУЧНО НАВЧИТИСЯ РОЗРАХОВУВАТИ КОД УДАЧІ?

Чим мені особливо подобається Ба Цзи-це не просто наука, це знання для застосування. Ми вивчаємо Ба Цзи не для того, щоб щось дізнатися, і потім сидіти і радіти або боятися. Ми вивчаємо Ба Цзи, щоб змінювати своє життя, роблячи її більш легкою і благополучною.
Звичайно, вміти дуже добре. Ви зможете в будь-який момент визначати, вдале у Вас час чи ні, і на будь-який проміжок часу. І також ви зможете це робити для ваших близьких, або будь-яких інших людей.

Але це все-таки про те, що доведеться докласти свої зусилля, витратити час, щоб освоїти розрахунок. Зовсім по-простому:" захотів – і відразу вмієш " - такого в цьому світі немає.
Всіх, хто бажає – запрошую освоїти цю потужну техніку)

ЧОМУ ПЕРЕД НОВИМ РОКОМ?

Так, у грудні багато турбот, пов'язаних зі святкуванням. Але ж також новорічна ніч - це рубіж, що відокремлює цей рік, і відкриває наступний рік для планування. І, мабуть, відмінно знати, яким буде наступний рік з точки зору енергій: це допоможе планувати і мріяти)

ФОРМАТ майстер-класу

Майстер-клас відбудеться онлайн 15 грудня 2019, 12.00-16.00 Мск.

Це буде он-лайн заняття в вебінарній кімнаті: ви будете чути мене + бачити мене і матеріал на екрані. Також за пару днів ви отримаєте детальну методичку, яку при бажанні зможете роздрукувати, щоб тримати поруч і робити в ній записи і позначки.
Також ви зможете задавати питання в чаті по ходу проведення майстер-класу. І це завжди цінно.

Відео-запис майстер-класу - буде обов'язково, ви отримаєте її на наступний після проведення день на Вашу пошту. Якщо ви не впевнені, чи зможете бути присутнім онлайн на майстер-класі: зможете переглянути його в будь-який зручний час.

Після проходження майстер-класу, якщо побажаєте, ви можете отримати сертифікат про його проходження: надсилаю в електронному вигляді в дуже хорошій якості на Вашу пошту. Далі ви зможете його використовувати або в електронному вигляді, або роздрукувати в будь-якому копі-центрі.
https://privatelink.de/?https://sheng-wang.ru/4-stolpa-sudby/item/kod-udachi
 
Угорі