Що нового?

Придбаний Як стати консультантом з маркетингу або продажу. Тариф "Дабл ВІП" (Микита Жестков)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3640 ГРН
Учасників: 0 з 20
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 189.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

1. Стратегія
  • ситуація на ринку
  • види агентств
  • види клієнтів
  • критерії вибору
  • варіанти послуг
  • ціноутворення
  • гарантії
як результат: у тебе в голові складеться повна картинка про цю сферу, навіть якщо вона була далека від тебе. Плюс ти дізнаєшся (і визначишся для себе) з якою пропозицією стартувати і до якого результату і в який термін ти можеш вирости.

2. Команда
  • сам або команда
  • необхідні співробітники
  • структура агентства
  • мотивація співробітників
як результат: ти зрозумієш будеш ти працювати самостійно або з помічником. А ще як набирати цих самих помічників, скільки і як їм платити і як зробити так, щоб вони нікуди не пішли і не відкрили своє агентство [спойлер - та так можна].

3. Клієнти
  • робочі зв'язки (онлайн та офлайн)
  • вартість клієнта
  • види офферів
  • слабкі місця
як результат: я передам тобі всі свої знання про залучення клієнтів. Від повністю не працюють до офігенно ідеальних заходів, коли клієнт дивиться на тебе закоханими очима з фразою: "Боже, саме цього консультанта я шукав все життя!".

4. Продаж
  • послідовність
  • відповідальні особи
  • варіанти дотиску
  • термін дозрівання
  • слабкі місця
як результат: повне розуміння системи продажів різних консалтингових продуктів вартістю від 10 до 250К. а це близько 10 способів заробітку на консалтингу. Плюс видам всі наші секретні напрацювання по автоматично прогріванню клієнтів.

5. Ведення
  • команда проекту
  • Робота з замовником (до і під час)
  • Робота з командою
  • звітність
  • Фінанси
  • конфлікти
як результат: у тебе з'являться знання, як вести проект, та й себе заодно, щоб клієнт не зливався через місяць (повір, це відрізняється від маркетингових проектів). Ну і само собою розповім важливі нюанси про звітність/бухгалтерію/конфлікти.
кілька слів про формат "Дабл-ВІП":

1. Що таке ВІП-день?

ВІП-день або кодова назва "як швидко дати клієнту результат". У ньому я буду показувати наші шаблонні плани консалтингу для b2c і B2B на 3 місяці, які економлять моїм експертам просто багато часу.
І не тільки покажу, а й розповім кожен план послідовно і покроково. А також навчу міксувати завдання між собою так, щоб клієнт отримував ефект незалежно від ніші.
Плюс кожному учаснику видам плани на руки, щоб не потрібно було нічого придумувати, а просто заробляти гроші.

2. Що таке шаблони документів?
Юридичні-договори/акти/додатки/бортовий журнал ведення проекту. Все те, що захистить тебе від претензій клієнтів і зробить твою роботу легше. Ми їх коригували і допрацьовували 8 років. І за цей час не було жодної претензії щодо цих документів. Якщо коротко-ніяких обов'язків консультанта, одні права.
Робочі - плани консалтингу (3 види) і наші комерційні пропозиції для прикладу. А ще скрипти для продажу консалтингу в холодну. Все, щоб не тільки вести клієнтів, але і швидко їх знайти.

3. Курс "багатий МА"
Запис курсу про створення свого маркетингового агентства, який я проводив рік тому. Більше 15 годин контенту, де я видав всю правду про цей бізнес. А також розповів всі деталі пошуку клієнтів, роботи з командою і навіть такі важливі дрібниці, як ведення бухгалтерії та юридичні моменти.
Цей курс стане чудовим доповненням (і підготовкою) до "дуже багатого МА".
https://privatelink.de/?https://on-zhestkov.ru/verybogma
 
Угорі