Що нового?

Набір учасників Як створюються шлюби (Наталія Богдан)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 295 ГРН
Учасників: 0 з 12
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 25.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Кого люблять, а на кому одружуються?Чому любов і сім'я-дві книги в однакових обкладинках, але ...

... але з різним змістом.
Як насправді ми створюємо шлюб-психологічні таємниці. Чому перші шлюби бувають такими неміцними і такими невдалими. Чому в наступних шлюбах майже завжди повторюються проблеми минулого? Які принципи допомагають зберегти шлюб і зробити його щасливим. Роль недозволених проблем \ конфліктів дитинства і" комплексів " особистості. "Три кити" подружніх відносин," золоті правила " щасливого сімейного життя.

Увага! кожен продукт продається аудіо + відео! приємно дивитися разом на великому екрані, зручно слухати в навушниках під час інших справ.

Тут 3 записи по 2-2,5 години кожна: аудіо+відео лекції 2018р. і аудіо цієї ж лекції 2014р.

Мамина Школа-мій самий повномасштабний продукт, тут вся Сімейна психологія зрозумілою мовою.
Всі періоди життя сімейних відносин-любов, шлюб, вагітність, народження і виховання немовляти, сімейні кризи, зрада, розлучення і життя після нього, привчання дитини до колективу і навчання, основні принципи і труднощі виховання і секрети сімейного щастя.
Тільки практичні знання, але на основі сучасних наукових досліджень.

Увага! лекції готувалися одним циклом і їх зміст взаємопов'язаний між собою, тому настійно рекомендую дивитися весь цикл повністю. Так настійно, що знижка на покупку всього курсу найзначніша з усіх продуктів.

рекомендована послідовність перегляді лекцій
Розберемося з любов'ю
Як створюються шлюби
Радість материнства
Таємниці немовлят
Сила прихильності
Подружжя і діти
Народження особистості
Небезпечний поворот
Колектив і навчання
Зрада-до і після
Злочин і кара
Розлучення
Важкі випадки вихованні
Неповна сім'я або поле розлучення
Секрети сімейного щастя

https://privatelink.de/?https://nataliyabogdan.ru/product/braki/
 
Угорі