Що нового?

Придбаний Як в б'юті-бізнесі вийти на дохід 200 тисяч рублів. Пакет Базовий (Катерина Пігальова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1298 ГРН
Учасників: 0 з 26
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 51.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Для кого?
  • Для всіх приватних майстрів краси, хто хоче заробляти хороші гроші і мати вільний час на себе коханого
  • І для тих, хто шукає відповіді на складні" красиві " питання: Як мені почати? де взяти клієнтів? і що робити з цінами?!
  • Для тих, хто тільки починає і хоче отримати покроковий алгоритм для успішного старту домашнього б'юті-бізнесу
  • Для тих, хто вже цілком успішно працює і хоче навчитися залучати більше клієнтів, щоб створити базу постійних
  • Для тих, хто задоволений числом клієнтів і хоче підняти ціну, щоб заробляти більше, а працювати менше.
Ось як буде виглядати зсередини ваш б'юті-бізнес, коли ви почнете отримувати 200 000 рублів/місяць.
  • За один день ви зазвичай будете приймати 8-10 клієнтів
  • і за кожну процедуру будете в середньому брати по 1300 рублів
  • При цьому близько 70% клієнтів у Вас будуть постійними
  • і кожен 5-й клієнт буде ще приводити за рекомендаціями
  • для цього ми по кроках підкоримо 3 головних вершини на шляху до бази постійних клієнтів і високими цінами в прейскуранті
просуваємося
Як залучити клієнтів в б'юті-бізнес, багато, дорого і назавжди? "Черга з клієнтів" - це мрія майстра чи реальність?

спілкуємося
За чим насправді клієнти приходять до свого майстра? Як отримувати і доставляти кайф, спілкуючись з клієнтами.

Сарафанимся
Сарафанне радіо в індустрії краси: як створювати і управляти WOW-ефектом? 9 перевірених практикою методів.

що конкретно дасть мені цей курс?
Ви отримаєте систему інструментів, як і звідки залучати нових клієнтів, як збільшувати заробіток через контрольоване підвищення ціни, як потроїти ефект сарафанного радіо, як сформувати лояльну базу постійних клієнтів-коротше кажучи, Як вийти на щомісячний дохід в 200 000 рублів і при цьому навіть почати знаходити вільний час для себе, коханої!

як саме курс допоможе мені збільшити заробіток?
Це дуже важливе питання. І відповідь на нього чисто математичний. Ми розкладемо вашу роботу на показники - число нових клієнтів, відсоток постійних, ваша
середня ціна і так далі - і розповімо, по кроках, як збільшити кожен з них. Ми разом розрахуємо, як буде виглядати ваш б'юті-бізнес, який приносить 200 000 рублів доходу, і розробимо план досягнення цієї суми.

чим цей курс відрізняється від всіх інших?
  • по-перше, він практичний. Тобто це покроковий план в 6 відеоуроках, який охоплює 24 найбільш гострі теми розвитку і збільшення доходу приватного майстра в індустрії краси. Ви отримаєте технології як отримувати нових клієнтів, як їх утримувати і ростити базу постояшок, як впливати на сарафанне радіо. Дивіться, впроваджуйте, задавайте питання в нашій з вами закритій групі ВКонтакте!
  • по-друге, 99% курсів для б'юті-майстрів про те, як краще працювати. Але на ринку краси немає аналогів цій комплексній програмі, де мова не про процес роботи - а про те, як майстру більше заробляти. Причому заснованої на практичному 7-річному досвіді Катерини Пігалевої, яка особисто пройшла шлях від домашнього майстра до власниці мережі студій, навчальних центрів і цілого виробництва косметики!
А підійде мені цей курс, Якщо я тільки планую почати?
Саме він вам і підійде. Так, так пишуть майже всі курси, але подумайте самі, у що краще вкластися: чергове "підвищення кваліфікації" або вашу систему залучення-утримання-рекомендацій клієнтів? Хто успішніше: відмінний майстер, у якого 20 клієнтів, або хороший майстер, у якого їх 50 і майже всі постійні? Вирішуйте самі, але вчитися можна нескінченно, а заробляти потрібно щомісяця. І погодьтеся, коли робиш 200 000 рублів на місяць, освоєння нових методів і матеріалів йде якось простіше і приємніше.
https://privatelink.de/?http://pigaleva.ru/beauty-master-200000-rubles
 
Угорі