Що нового?

Придбаний Як встановити межі для підлітків: яка поведінка нормальна, а яка ні (Людмила Петрановська)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1471 ГРН
Учасників: 1 з 55
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 27.8 ГРН
2%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

відео та транскрибація (текстова версія відео курсу) лекції "Як встановити межі для підлітків: яка поведінка нормально, а яка ні" .

Людмила Петрановська та Катерина Жуйкова. Public talk для батьків

Батьки розуміють, що підлітковий вік передбачає "ходіння по межі": діти експериментують із зовнішністю, способами взаємодії з однолітками і дорослими, намагаються зрозуміти, що вони з себе представляють, як ніби надягаючи маски з різними образами, відчувають себе і близьких на міцність, іноді підходячи занадто близько до межі прийнятності.
Однак не тільки підлітки, але і ми, дорослі, часом не можемо розібратися: а де, власне, ця грань, після якої розуміюче кивати ("Ну, так-так, вони ж Підлітки, це нормально") вже не виходить, навіть замкнувши всю тривогу глибоко всередині?

щоб відповісти на це питання, батькові потрібно в рівній мірі Слухати:

1. Себе і другого батька(де моя/наша межа допустимого? Чому вона встановлена саме там? Який досвід мій і історії моєї сім'ї її сформував?)

2. Підлітка (що стоїть за його потребою підійти до цієї межі допустимого? Що йому це дає? Яким він себе бачить, який образ себе сформував?)

3. І небагато-фахівців (чому підлітки експериментують з кордонами? Між розумінням і обмеженнями: якої реакції вони чекають від дорослих? Які поведінкові та емоційні реакції є знаком про перехід риси, коли дитині потрібна допомога, а не тільки розуміння? Які психічні порушення характерні для підліткового віку і як бути, якщо ви підозрюєте, що відбувається з дитиною-за межами навіть батьківського розуміння?

автори:

Людмила Петрановська. Психолог, член Асоціації фахівців сімейного устрою "Сім'я для дитини", лауреат премії президента РФ в галузі освіти, автор книг" у клас прийшов прийомна дитина", " як ти себе ведеш? 10 кроків щодо зміни важкої поведінки", "важкий вік".

Катерина Жуйкова. Клінічний психолог і сімейний психотерапевт, науковий співробітник лабораторії" психологія підлітка " Психологічного інституту РАО (м.Москва). Закінчила кафедру нейро - і патопсихології факультету психології МДУ, Інститут інтегративної сімейної психотерапії, міжнародні програми підвищення кваліфікації в галузі кризової допомоги. Більше 10 років пропрацювала в гострому відділенні для підлітків. Автор десятків статей і трьох монографій.


https://privatelink.de/?https://www.pryamaya.ru/sales/translation_purchase/2914
 
Угорі