Що нового?

Придбаний Як з нуля створити і провести ваш перший продає вебінар (Юрій Курилов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1839 ГРН
Учасників: 0 з 35
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 54.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Покажу вам буквально всю технічну частину, щоб ви могли повторити і трохи розберемо продажу, щоб у вас були хороші шанси їх зробити.

Більшість експертів так і не проводять вебінар, так як застряють на технічному виконанні. Також вони роками не запускають курси з тих же причин.

Технічна частина часто лякає, вводить в ступор і стоїть серйозною перешкодою на шляху до мрії заробляти на своїй експертності онлайн.

У той час як вебінари - це найпопулярніший і досить ефективний спосіб просування онлайн-курсів, а також коучингових і психологічних послуг.

Саме тому я вирішив провести інтенсив, на якому покажу, як вирішується кожне технічне завдання, яке необхідно вирішити, щоб успішно провести вебінар.

Показати і прокоментувати так, щоб ви без зусиль це могли повторити.

І якщо у вас є труднощі з технічною частиною, то ви захочете дізнатися все те, що я планую на ньому видати.

І пройшовши цей інтенсив, ви зможете організувати і провести свій продає вебінар, впоравшись без з усіма технічними питаннями.

Спосіб, який я покажу, Я вибрав виходячи з того, щоб це коштувало вам копійок або навіть нічого. І вам не довелося задіяти якісь складні рішення.

Для цього ми задіємо:

  • Соціальну мережу Вконтакте і її можливості
  • Сервіс розсилок і чат-ботів senler
  • Сервіс для проведення вебінарів Bizon365
  • Додаток для трансляцій OBS Studio
  • Google Презентації
  • Google Форми
  • Сервіс Canva
Цей набір я вважаю оптимальним для новачка, який активно користується Вконтакте.

У плані технічної частини ми вкладемося в 100 рублів. Може бути більше, якщо ви зберете багато людей на вебінар і знадобиться більше місць і більше розсилок.

Я також покажу Вам абсолютно безкоштовний варіант, щоб просто спробувати.

Отже, що я покажу вам на цьому інтенсиві:

  • Схему проведення вебінару. Що знадобиться, що і як з усім пов'язано. Щоб у вас відразу з'явилося розуміння як все повинно виглядати в закінченому вигляді з точки зору основних завдань і смислів цих завдань.
  • Я покажу як і де вам створити слайди для вебінару, дам вам загальну структуру і рекомендації щодо їх складання. Розповім як я зазвичай це роблю.
  • Ми також розберемо в цілому, навіщо потрібні листи, як часто їх відправляти, що і навіщо писати. Яким чином можна впливати на прибутковість до вебінару за допомогою листів. Я також дам приклади.
  • У вас на очах я створю співтовариство, а також підключу до нього додаток Senler, щоб ви могли цей повторити. Спільнота вам, перш за все, знадобиться для ведення розсилки і для реклами, якщо ви вирішите її запускати. Також воно стане в нагоді для спілкування з вашою аудиторією.
  • Я також покажу вам як створювати і відправляти листи в сервісі Senler. Ми розберемо як листи, що відправляються вручну, так і автоматичні листи.
  • Ви побачите як створювати сторінку реєстрації і я також дам приклад і рекомендації, що на ній варто писати
  • Ми швидко розберемо як пишеться анонс вебінару - Я дам вам приклад.
  • Я покажу як налаштувати і застосовувати безкоштовний додаток OBS, яке я сам застосовую для проведення трансляцій. За допомогою якого ви будете транслювати відео зі своєї веб-камери, а також показувати слайди.
  • Ви побачите як створюється вебінарна кімната в сервісі Bizon365 і як провести всередині неї вебінар, закінчити його і завантажити запис.
  • І також Я покажу Як правильно завантажувати запис вашого вебінару в соціальну мережу ВК і відправляти її через сервіс розсилок Senler, щоб вона була доступна тільки в розсилці тим, хто записався на вебінар
  • Також ми створимо форму в сервісі Google Форми, куди ви можете отримувати заявки на вашу пропозицію
Але це ще не все...

Немає сенсу проводити продає вебінар, якщо ви не здатні на ньому заробити.

І більш вигідною стратегією для початківця експерта з точки зору продажів на вебінарах краще продавати коуч-групи або майстер-групи, а не Курси.

І продавати їх буде ефективніше за допомогою вебінару + невеликого інтерв'ю .

І на цьому інтенсиві ми розберемо:

  • Загальна структура продає вебінару для продажу коуч-групи
  • Як презентувати коуч-групу на вебінарі
  • Як записати людей на інтерв'ю
  • Структура продає інтерв'ю
Це попередній план того, що нам належить зробити на інтенсиві.

Можливо, я додам в нього щось ще.

У будь-якому випадку, Я хочу, щоб після цього інтенсиву ви без зусиль могли технічно провести вебінар і зробили це без зовсім грубих маркетингових помилок. З розумінням, що дійсно важливо і чому.

Також, щоб ви знали як можна заробити на ньому, продавши невелику коуч-групу.

АВТОР і ведучий:

Я-Юрій Курилов. Веду бізнес у сфері освіти з 2007 року. У 2009 зробив свій перший вебінарний запуск. Зробив продажів своїх курсів і коучингів онлайн на суму близько 200 млн.

Допоміг кільком десяткам експертів з нуля або майже з нуля вийти на мільйонні щомісячні доходи. Думаю, цього поки достатньо.

СТАРТ інтенсиву:

Стартуємо в неділю 23 травня о 12:00 по Москві.

Інтенсив буде йти поки не розберемо всі заплановані питання. Думаю годин в 5-7 вкладемося.
https://privatelink.de/?https://gildiya-razvitiya.ru/Intensive_selling_webinar
 
Угорі