Що нового?

Набір учасників Як заробити, завантажуючи свої відеоролики (Раміль Сагатдінов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 206 ГРН
Учасників: 0 з 25
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 8.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Доброго часу доби, друзі!
У книзі я вам детально покажу, як випадково людина заробила більше $30 000, завантаживши на англомовний бізнес-сайт всього лише одне відео, тривалістю менше 7 хв.
Природно, я розібрав цю ситуацію по "кісточках". Перерив уздовж і поперек сам англомовний бізнес-сайт. Визначив, які ролики дають найбільшу віддачу.
Приймаються будь-які відеоролики, зняті як на професійну камеру, так і на телефон. Головне, щоб ролики були вашими, а не чужими.

Це найпростіший спосіб заробітку, де нічого не потрібно вміти, який просили багато.
Тривалість ролика. До них немає вимог. На ресурсі є і 10 секундні ролики, і багатохвилинні.
Навіть знятий стрибок собаки, політ комахи, гру кошеня, снігову панораму міста, вимазані стіни аквареллю дитиною і т.д по 10 сек. Або коротеньке відео: грози; тиші лісу і влітку, і взимку; галасливої вулиці мегаполісу і т.д. можуть заробити вам кілька сотень доларів.
Ресурс купує ліцензії у вас на ролики і відкручує на них рекламу. Вам платить відсотки. Вони в рази вище, ніж на youtube.
Налаштовувати нічого не потрібно. Адмін ресурсу робить все сам. Головне, щоб ви завантажили Відеоролик. І все!
Стежимо за статистикою, нарахуваннями і знімаємо долари час від часу.

Що буде в мануалі
Мануал написаний з однією метою: щоб ви не запнулися при реєстрації. Багато на цьому роблять помилки.
У мануалі я проведу вас по всіх пунктах реєстрації. Впораєтеся за 10 хвилин і без проблем. Успіх 100%.
Все інше буде залежати від вас.

Можна знімати ролики як на смартфон, так і на відеокамеру. Головне, щоб було розбірливо і привабливо.
Також, популярно поясню, які відео не потрібно завантажувати і які Відео треба завантажувати. Які теми популярні, а які - ні.
Коротше, в мануалі буде все, щоб ви швидко почали заробляти, не вміючи нічого

https://privatelink.de/?https://e-qa.ru/videozarabotok/
 
Угорі