Що нового?

Набір учасників Як зробити ляльку реборн. Огляд, замовлення матеріалу. Урок № 1 (Ольга Коновнина)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 552 ГРН
Учасників: 0 з 19
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 30.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Мене звати Ольга Коновніна . Я художник реборніст, багатодітна мама, мене показували по телевізору.

Я можу сміливо сказати, що в даний момент я добре заробляю створюючи ляльок реборн!
Але так було не завжди. Коли я починала освоювати настільки нелегке і на перший погляд недосяжне заняття, мені було страшно!

Я не вміла фотографувати і обробляти фото, а це дуже важливо! У мене не було підтримки рідних - "кому потрібні ці ляльки" - просто крутили пальцем біля скроні.
Я пам'ятаю і завжди буду пам'ятати скільки мені коштувало - " почати! Так, це було одне з найскладніших рішень мого життя, я кілька місяців відкладала гроші! Але я жодного разу не пошкодувала і сподіваюся ніколи не пошкодую!

Рішення записати відео уроки було не менш складним! Повірте! Я зважилася на це на прохання дівчаток які не могли працювати поза домом, маючи дітей інвалідів або будучи хворі самі, багато були в декреті, хтось на пенсії. Вони були першими! Зараз вже дуже багато пройшли мій курс і успішно продають свої роботи. Є навіть ті хто розписує прототипи для скульпторів.

Уроки можна купити по одному!

~ Чому варто купити саме у мене?

1 пройшовши через все сама я придбала багато досвіду, яким ділюся з вами!
2 ви можете написати мені особисто! Тут на ярмарку. Я завжди готова допомогти вам! Я сама розписую і продаю ляльок!
3 ви навчитеся розписувати ляльок і заробляти на цьому!

Реборнінг-це цікава і творча робота! Вам не буде нудно і це дуже здорово! Кожна лялька індивідуальна і не схожа на ту що була до неї. Згодом у вас з'явиться свій стиль і ваші ляльки будуть впізнавані і улюблені.

Це найперший і важливий урок, в ньому розказано про всі необхідні матеріали, Де купити, що купити і чому не потрібно брати зайвого.

Цей урок допоможе вам заощадити і не купити непотрібного і дасть напрямок.

https://privatelink.de/?https://www.livemaster.ru/item/36124812-materialy-dlya-tvorchestva-master-klass-kak-sdelat-kuklu-rebo
 
Угорі