Що нового?

Набір учасників Які вищі сили впливають на життя людини 1 (Марія Жукова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 736 ГРН
Учасників: 0 з 35
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 21.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
що дає тренінг:
  • розповідає, з якими вищими енергіями ми взаємодіємо
  • вчить розпізнавати сигнали і завдання вищих сил
  • дає корисні практики для формування запиту Творцеві
чому вчить тренінг?
Це тригодинний майстер-клас, за час якого ви на своєму досвіді відчуєте зв'язок з Тонким світом і його мешканцями і навчитеся взаємодіяти з Вищими Силами виключно собі на благо.
  • як шанобливо спілкуватися з Егрегорами Сім'ї та роботи?
  • Як поставити точне запитання духу-наставнику?
  • Як побачити грань між своєю волею і силами тонкого плану?
Езотеричний світогляд передбачає, що людина в цьому світі не наданий сам собі, а енергетично пов'язаний зі структурами Тонкого світу, так званими вищими Силами. Деякі з них мають щодо нас власні наміри, можуть надати підтримку або виступити перешкодою на шляху здійснення наших цілей.
Вищі Сили контактують з нами і впливають на наше життя незалежно від того, чи віримо ми в них і що думаємо з цього приводу
У прагненні налагодити своє життя людина зазвичай робить одну з трьох основних помилок:
перше : недооцінює вплив вищих Сил і діє дуже активно, думаючи, наприклад, що "все залежить від мене", "я можу досягти всього, чого захочу", "якщо у мене досі не вийшло те, на що я націлений, це означає Тільки, що я мало вкладаюся".
друге: переоцінює вплив вищих Сил і займає пасивну позицію, вважаючи, що" все в руках Бога","все, що мені потрібно, до мене принесуть на блюдечку".
третє : вважає, що за кожною побутовою проблемою стоять дії хтонических сил (сили, божества і енергії Всесвіту), які "сплять і бачать", як покарати людину за його минулі проступки або послати чергове випробування.

золота середина, гармонійне дотримання своєї долі полягає в умінні розпізнавати сигнали, що надходять від вищих і розуміти свою міру відповідальності в ситуації, що створилася Уміння бути в усвідомленому діалозі з Вищими Силами допомагає коригувати напрямок власних дій, адже, коли наші зусилля з'єднуються із зусиллями Всесвіту, ми відчуваємо драйв, підйом, приплив енергії, і отримуємо відчуття підтримки в дорозі.

робота над помилками
Майстер-клас дозволить учасникам розглянути всі три види помилок і усунути їх з життя людини. Ви виявите, що ви не одні в цьому світі. Ви дізнаєтеся, як влаштовано вище "Я" і які завдання воно ставить перед особистістю. Далі ми розглянемо егрегор місії і його вплив на людину: в чому може здійснюватися підтримка і який його ресурс. І, звичайно, поговоримо про те, як з'єднати свій ресурс з його ресурсом.
З другої частини ви дізнаєтеся, що вищих Сил багато, що не всі егрегори однаково корисні. Егрегор Сім'ї, егрегор роботи ... практична частина заняття буде полягати в тому, що ви будете вчиться відрізняти Дружній егрегор від недружнього на різних етапах життєвого шляху. Будете тренуватися як правильно формувати запити і взаємодіяти з дружніми Егрегорами і як уникати других, недружніх.
Третя частина - це ваші запити до вищих сил з проханням роз'яснити, які саме ситуації мають прошложізненную причину і як дозволити їх "тут і зараз", щоб "хвости" не заважали надалі. На майстер-класі у всіх буде можливість вирішити свої завдання.

і найголовніше – ви зрозумієте, в яких випадках потрібно активно діяти і "брати бика за роги", а коли необхідно сповільнитися і прислухатися до сигналів, які посилають Вам егрегори!

Марія Жукова
Таролог-консультант, викладач
"Головна мета моїх занять і консультацій – допомогти людям знайти і освоїти інструменти для управління власним життям. Це дозволяє їм жити в контакті зі своєю мудрою древньою частиною, брати на себе сміливість і відповідальність проживати свій власний сценарій життя"

з 03 квітня по 03 Квітня
https://privatelink.de/?http://isset.ru/learning/xtra_materialy/kakie_vysshie_sily_vliyayut_na_zhizn_cheloveka/
 
Угорі