Що нового?

Придбаний Яндекс.Дзен від практика (Ігор Джміль)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 728 ГРН
Учасників: 0 з 35
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 21.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Заробляйте від 4300 Рублів в день, з вільним графіком, офіційно і гарантовано!

Переваги роботи з Яндекс Дзен
Мобільність
Можна почати заробляти, перебуваючи в будь-якій точці земної кулі. Ви заробляйте, хоч в шезлонгу, хоч на Альпах! З будь-якого пристрою!
Законність
Якщо ви працюєте як фізична особа, Яндекс Дзен платить за Вас податки, всі кошти-білі і йдуть до Пенсійного фонду, видають довідку 2-ПДФО.
Незалежність і визнання
Ви пишете про те, що любите.
Вже є випадки, коли автора помічали і пропонували високий пост у великих видавництвах.
Не важливо, яке у Вас громадянство
Я покажу спосіб, як уникнути тяганини з виплатами, при будь-якому громадянстві.
Можливість оформити ІП
При більш перспективному вигляді заробітку, Вам допоможуть оформити ІП, збільшать виплату на суму податків.
Швидкість заробітку
Я покажу вам, як можна почати отримати гроші відразу, в перший день.

Що входить в курс?
24 відеоурока
24 докладних відеоурока, тривалістю, більше 7 годин.
"Вода" - відсутня
6 докладних документів
Офіційні керівництва Яндекса і мої особисті напрацювання.
Документ"Швидкий старт"
Авторський документ, по швидкому старту. Для тих, хто не хоче вивчати багатогодинні уроки.

Хто я, моя історія?
Привіт, мене звуть Ігор Джміль. Моя історія знайомства з платформою Яндекс Дзен, почалася всентября 2017 року. У той похмурий осінній день, волею доль і з власної дурості, я опинився у вкрай педантичній ситуації - великі борги, відсутність джерела заробітку і зруйнована сім'я.

Довелося переїхати до мами, що саме по собі, для 30-го чоловіка - принизливо. В голові була "каша" і приходили найрізноманітніші думки, страшно згадувати. Рішення прийшло несподівано, зустрів друга дитинства, якого не бачив років 7-8, він працював у великому видавництві. Валера мені розповів про платформу, можливості і гроші, які там "крутяться".
Понестися. Працював я по 9-12 годин на добу, 7 днів на тиждень, адже у мене не було наставника, який мене направить. Через 2 місяці я частково розрахувався з боргами, тим самим отримавши відстрочку,дихати стало легше. Минуло 11 місяців, з боргами розрахувався, майже помирився з дружиною.
Згадуючи цей час, я задаюся питанням, А чи можна було пройти цей шлях швидше? Звичайно так? По закінченні, майже року, я хочу вам допомогти пройти цей шлях значно швидше, передати Вам свій досвід, щоб ви уникнули хворобливих помилок.
Детальніше на сайті, що продає:
https://privatelink.de/?https://dzenpractic.ru/
 
Угорі