Що нового?

Придбаний Японська гімнастика Макко-го (Марина Трофімова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 368 ГРН
Учасників: 1 з 10
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 38.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

система вправ Макко-го з'явилася в Японії. Це відомо достеменно. Її придумав в 1933 році хтось Нагаї Ватару, коли його у віці 42-х років розбив інсульт. Можливо, це так і є щодо тих 4-х вправ, які в Інтернеті іменуються макко-го (хо).
Мій варіант дістався мені від мого дідуся, який практикував лікування хвороб методом активації точок на тілі. Він працював з невеликим електричним приладом. Знаходив потрібні точки на тілі, включав струм і надавлював на точку спеціальною ручкою з вбудованою лампочкою. Чи не з першого разу, але лампочка в результаті загорялася. Це служило сигналом, що блок знятий і провідність точки відновилася, а значить, піде біль і повернеться здоров'я.
Мій дідусь помер у 1981 році, коли мені ледь виповнилося 5 років. Ясна річ, ми з ним на тему лікування не спілкувалися. Але в моїй дитячій пам'яті збереглися картинки загоряється лампочки, слово" радикуліт " і радість тих, хто після сеансу бодрячком вставав на ноги.
Після діда залишилися фотокопії книг, схеми точок, меридіани і Макко-го. В описі гімнастики було сказано, що вона застосовується в Японії як методика поліпшення потоку енергії в організмі шляхом зняття блоків. Той же принцип використовується і в японській фізіотерапії, більш відомої як шиацу – "натискання пальцями".
Акупунктура також використовує меридіани, як енергетичні канали, і точки для впливу на них.
Тому гімнастика Макко-го встає в один ряд з цими популярними засобами зцілення.
У Макко-го кожна вправа спрямована на специфічну пару меридіанів.
Мета-зняти блок і забезпечити безперешкодний перебіг енергії. Послідовність з шести вправ охоплює все тіло і найважливіші його меридіани.

вправи Макко-го:
  • відновлюють рухливість хребта і суглобів ніг,
  • стимулюють кровообіг,
  • знижують відкладення підшкірного жиру,
  • підсилюють згоряння жиру і збільшують співвідношення м'язової маси до жирової;
  • зупиняють старіння тіла;
  • відносини з оточуючими чарівним чином поліпшуються (коли знімається блок в тілі, зникає і його проекція зовні).
Методичка містить:

  • Комплекс з 6 вправ (покрокові фото);
  • Точні і покрокові пояснення, як правильно виконувати вправи;
  • Додаткові поради та рекомендації від автора візуального матеріалу Марини Трофімової до вправ і про те, як змінити своє життя, щоб поліпшити своє здоров'я і виглядати молодше свого віку;
Продажник:
http://feng-shui-po-russki.com/yaponskaya-gimnastika-makko-go-makko-ho/
 
Угорі