Що нового?

Придбаний [Jeforel Sketching] розпис одягу (Женя Шубіна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1802 ГРН
Учасників: 0 з 46
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 40.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Переглянути вкладення 2303



навчися розпису одягу акриловими фарбами за 4 тижні.

за 4 тижні ви навчитеся надавати звичайним речам яскраву індивідуальність.​


1. Вступ та матеріали
Що дізнаємося:
  • які матеріали нам знадобляться для курсу
  • яку гаму потрібно придбати (з урахуванням того, що деякі кольори можна отримати шляхом змішування )
  • які бренди фарб варто купувати
  • чому потрібно купувати саме акрил по тканині!
  • які кисті нам знадобляться
  • які лаки варто брати для покриття малюнка на шкірі
Заняття №2
Розпис рюкзака з еко-шкіри в стилі DG

У цьому уроці ми намалюємо композицію з декількох елементів. Центром композиції буде червоне серце, обрамлене листям. А доповнять це зображення-пастельні квіти. Розповім про техніку відблисків, і імітації перлинних намистин.

Я розповім, які покриття використовувати, щоб малюнок після розпису не був липким.

Заняття №3
Розпис кед з тканинною поверхнею
Цього разу ми малюємо на кедах квіти, а саме гортензії. Один з найскладніших елементів в промальовуванні. Я розповім як працювати від загального до приватного. Від великої форми до деталей, що значно прискорює процес. У цьому уроці ви навчитеся робити гарний Пастельний градієнт.

Заняття №4
Розпис шкіряної куртки

Так як ми малюємо на абсолютно різних матеріалах, я навчу вас розписувати шкіряні речі. Я розповім з чого почати підготовчу роботу, щоб фарба не скочувалася, ніж намічати малюнок.

У цьому уроці ми будемо малювати вафельний ріжок морозива з квітковим наповненням. Ви навчитеся малювати троянди, імітувати недбалу техніку бризок і патьоків.

Заняття №5
Розпис джинсової безрукавки

Ми так само попрацюємо з джинсовою тканиною. Я розповім про те, який шар фарби варто наносити, щоб потім не було тріщин. Ми будемо малювати жіночу руку! І в кінці, завершимо нашу композицію об'ємним декором-пришивними каменями. Я розповім, як делікатно можна декорувати і доповнювати малюнок різними елементами, щоб це було доречно.

https://jeforel.ru/rospis
 
Угорі