Що нового?

Набір учасників Йога для початківців. Тариф Самостійно (Тетяна Марина)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1177 ГРН
Учасників: 0 з 28
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 43.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
оздоровлення і відчуття припливу енергії можливо в будь — якому віці-яким би неможливим це не здавалося!

І це не складно. Найскладніше-почати.

У цей курс ми вклали все найважливіше. Це та база, яка допоможе вам зробити ці перші кроки самостійно, не виходячи з дому, але за участю досвідчених тренерів — мене і моєї команди. І продовжити займатися самостійно.
для кого це курс?
  • Якщо ви давно хочете поправити здоров'я, відчути приплив енергії, почати займатися собою, але толком не розумієте як і навіщо ці заняття потрібні.
  • Якщо знаєте навіщо вам йога, але ви далеко і не можете приїхати до мене на ретрити. Або дуже зайняті/соромитеся і ніяк не можете почати відвідувати заняття в своєму місті.
  • вам може бути скільки завгодно років, результати отримує кожен хто займається, перевірено.
ви можете більше, ніж здається.. Розум боїться, а тіло може і чекає "чарівного стусана"
програма курсу
Курс "Йога для початківців" включає в себе п'ять ретельно продуманих уроків, які складені з 20-річного досвіду роботи з учнями дуже різних рівнів, віків і станів здоров'я.

  • 1 урок-робота з м'язами ніг, спини і живота, вчимося їх розслабляти
  • 2 урок - ми ще краще розтягуємо задні м'язи тіла, прибираємо напругу зі спини і м'язів ніг, які заважають хребту бути прямим.
  • 3 урок-оздоровлюємо і очищаємо тазостегнові суглоби, позбавляючи їх від болю
● Коли ви вже позаймаєтеся якийсь час по перших уроках, додаємо
  • 4 урок-асани стоячи. Вчать вирівнювати хребет, допомагають прибрати деформації стоп, стегон, нижніх відділів хребта.
  • 5 урок-вправи для включення внутрішніх органів, масажу печінки і жовчного міхура
Бонусні відео:
* Вправи на шию і грудний відділ хребта

Ця практика вам на рік, головне-займатися. Не потрібно ганятися за новими і новими вправами і методиками. Освойте як слід щось одне. Цей курс для початківців.

Ми постаралися зробити так, щоб кожен зміг почати займатися

http://yoga-therapy.ru/begin/
 
Угорі