Що нового?

Придбаний [Jonn22] швидкі гроші з Авито і не тільки, 11 потік, економ, 2020 (Євген Дорохін)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3640 ГРН
Учасників: 0 з 65
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 58.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Авіто 11-що всередині.

Блок економ (для початківців, без амбіцій на серйозний бізнес) - Якщо ти починаєш, і тобі потрібен перший швидкий результат. Йде 4 тижні, наповнений всім необхідним. Можна починати з повного нуля, і навіть без грошей. Продавати щось самостійно не обов'язково (можна працювати за партнерськими схемами). Гарантія заробітку: мінімум 50 000 рублів (якщо робиш всі завдання). Всередині ти отримаєш все, і навіть більше. І сервіси автоматизації, і аналітику, і покрокові схеми роботи + доступ на форумі до розділів, які тобі дуже знадобляться під час роботи. Аналогів форуму не існує. Ми починаємо 2 грудня, і працюємо аж до нового року.

Формат цього року щільний, не розслаблений! Цей час ти не забудеш ніколи. Формат тренінгу такий, що знань та ідей на впровадження у тебе буде мінімум до літа. Тобто ти не тільки пройдеш тренінг і потрапиш на форум, але і будеш знати чим займатися в наступному році, у тебе будуть покрокові плани на впровадження, і люди які не дадуть тобі кинути все на підлогу шляху. Індивідуальної ВІП роботи в 11 потоці знову не буде, так як в цей раз я хочу максимум уваги приділити групі, і працювати індивідуально у мене не буде можливості.

Що всередині: БЛОК економ - 4 тижні. Усередині цього модуля ти з гарантією почнеш свій товарний бізнес, і доведеш його мінімум до 50 000 рублів прибутку.
Модуль "Старт" - вибір схеми роботи, в залежності від твоєї стартової позиції
Все починається з вебінару " кілька способів
заробити 100 000 рублів на місяць на товарці", на якому я показую різні підходи, в тому числі схеми роботи без вкладень!

У кожного своя стартова позиція, у кого-то немає
часу або грошей, хтось живе в маленькому
місті, або в місті з великою конкуренцією.
Не обов'язково навіть закуповувати товар і спілкуватися з клієнтами, є способи простіше.

Твій старт буде швидким і правильним.
Переробляти не доведеться.

Причому починати можна з будь-якої точки! У кого-то дохід 200 тисяч на місяць, а у кого-то борги і кредити.
У цих ситуаціях є різні схеми роботи.
Модуль" Структура товарного бізнесу 2020 " – як створити ідеальний товарний бізнес, який приносить і радість і прибуток
Моє завдання показати тобі структуру, яку ти будеш вибудовувати під час тренінгу і після нього.

Якщо у тебе немає товарного бізнесу, ти відразу зможеш зробити все правильно.

Якщо ж товарний бізнес вже є, ця структура дозволить тобі вивести бізнес на нові результати, плюс дасть тобі вільний час!
Модуль"що продавати щоб заробити багато грошей"
Як знаходити товар який буде продаватися, як купувати його у оптовиків, як оптимізувати, як не потрапити на гроші, товари які точно приведуть до мінуса, і багато іншого.

Китай, Москва, місцеві оптовики. Оптовики та Партнери на форумі. Тести, цифри, гроші.
Це один з найважливіших блоків у тренінгу!

Оптовики будуть з тобою в цьому тренінгу, і ти зможеш задати їм будь-яке питання, плюс купити товар на кращих умовах.
Це перевірені роками люди.
Модуль"Авіто+Дзига 2020"
Воркшоп всередині 11 потоку!
Для економії твого часу, я не буду в 11 потоці половину тренінгу розповідати про роботу на авито, все це можна зробити за короткий час, ніж ми і займемося в цьому модулі!

Якщо ти вже вмієш працювати з дошками, то дізнаєшся нове.
Якщо ні, то навчишся швидко отримувати замовлення з дощок оголошень. Все просто. Без ускладнень.
Розбивати все на безліч вебінарів ми більше не будемо.

Всередині буде все про дошки, і стратегія і автоматизація, і мас постинг, і нові платні послуги і чого там тільки не буде, включаючи всі технічні нюанси і боротьбу з баном.
Найголовніше: це буде в робочому форматі, щоб ти не загруз в теорії і нестачі часу на товарку.

Прямо в прямому ефірі ти сам у себе все зробиш, а я дам тобі зворотний зв'язок.
Після цього ми підемо в тренінгу далі.
Модуль "ТОП 10 помилок + ТОП 10 дій які приносять гроші"
Статистика на основі 5 років розвитку форуму...

Цей вебінар заощадить тобі час і гроші, а твій старт буде набагато більш впевненим.

Що робити, що точно не робити...
До тебе цей шлях пройшли тисячі людей, ти можеш перейняти їх досвід і заощадити свій час і гроші.
Модуль"товарний бізнес і ВКонтакте"
Даний тренінг давно вже не тільки про авито, але глобально ВКонтакте ми ніколи не розбирали...

У цьому модулі ти упакуєш свою групу, налаштуєш рекламу і отримаєш перші замовлення з ВК.

Вже повір, на ряд товарів там дуже низька конкуренція, а якщо порівнювати з товарами які вже є на форумі, то в ВК навіть легше працювати ніж в авито (через конкуренцію)
Модуль "Глибока аналітика" та цільова аудиторія
І це не тільки аналітика Авіто і дзиги...

Аналітика міста, ніші, цільової аудиторії, різних джерел трафіку і різних майданчиків...

Після даного модуля ти зрозумієш де приховані максимальні гроші в твоїй ніші, і зможеш ці гроші взяти собі
Модуль"Сайт і РСЯ за 1 вечір"
На цьому етапі ти створиш для свого товару невеликий сайт, і запустиш на нього рекламу в РСЯ.

Ну а ти що думав, тільки на авито хотів продавати? Ні!
Тобі потрібна максимальна кількість джерел замовлень.
Модуль"ціноутворення, конкуренція та робота з оффером"
Як зробити забійну пропозицію за оптимальною ціною.
Як "прибрати" конкурентів з ніші, як стати номером 1 в своєму місті.

Стратегії Роботи, тонкощі та хитрощі напрацьовані роками практики.
Лампова субота"Товарка і результати 2020"
Виступлять Мої учні, які змогли досягти успіху в товарному бізнесі в 2020 році.

Це буде ціла антикризова конференція, після якої у тебе виростуть крила!
  1. ти побачиш на прикладах, як працює товарний бізнес, і які фішки застосовують люди прямо сьогодні...
  2. ти зрозумієш що це звичайні люди, і зовсім недавно вони теж починали, і теж мріяли бути прикладом для інших людей...
  3. ти зможеш задати будь-яке питання, ти зможеш з кожним познайомитися не виходячи з дому...
Я не знаю що має статися, щоб після цього ти не зміг заробити гроші в цьому бізнесі!
Тобі буде настільки цікаво, що ти ночами спати не будеш, а прокидаючись будеш вистрибувати з ліжка, і в стані повному сил бігти до комп'ютера, щоб подивитися що там із замовленнями за ніч...
Модуль"цифри, облік товару і часу, таблички прибутковості, де взяти гроші на товарку"
Оптимізація процесів і пошук нових грошей у вже налагодженому бізнесі. Сухі цифри, ексель, аналітика і висновки.

Де взяти гроші? Як розвиватися маючи обмежений бюджет? Як постійно рости?
Що робити з прибутком? Інвестиції, нові горизонти...
Модуль"Автоматизація роботи"
Навчимо користуватися потрібним сервісом, і дамо до нього доступ на час програми.
Все для твого результату!

Все що можна автоматизувати потрібно автоматизувати
Ти станеш фанатом автоматизації, і забудеш про ручні дії.
Команда, фрілансери, корисні сервіси для роботи, CRM системи та облік клієнтів
Робити все своїми руками на першому етапі це абсолютно нормальне явище!
Але для подальшого масштабування доведеться навчитися працювати з іншими людьми і сервісами.
Лампова субота " що крім Авіто? Де гроші?"
Під час цієї лампової суботи Мої учні поділяться досвідом отримання замовлень в інших місцях, і тема Авіто буде заборонена на цьому вебінарі

Інста, ВК, яндекс, реклама на профільних ресурсах, спонсорство виставок і подій...
Буде корисно!
Instagram! Тадам!!!1111
Сміх сміхом, але я не люблю інсту.
Але там є гроші, і грошей там дуже багато!

Тому в 11 потоці буде щільний блок по інсті!

Ні, ну правда інста бісить...
Не люблю, але для результату на що тільки не підеш
Психологія великих грошей
Обмежуючі обмеження, які заважають тобі заробляти гроші.
Як їх позбутися, як підняти свою "фінансову стелю", як заробляти більше?

Це єдиний блок, який буде в запису.
Як вирости в кілька разів за рік? Як працювати більш ефективно?
Один лише цей модуль окупає участь у тренінгу в десятки разів!
План на 2021 рік
У тебе буде детальний план розвитку на рік вперед. Ти будеш знати що робити, коли робити, з ким робити.
І ще безліч всього...
https://privatelink.de/?https://vk.com/id5420690
 
Угорі