Що нового?

Набір учасників [Julia Stefanello School] найповніший курс з пошиття нижньої білизни. Тариф-Базовий (Юлія Стефанелло)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 6214 ГРН
Учасників: 0 з 115
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 56.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
ви мрієте навчитися шити нижню білизну і шукаєте ту саму школу, де ви отримаєте сильні знання, а не купите "воду" або уроки з обведення своїх трусиків.

Ви хочете Одного разу вкластися в своє навчання і, закінчивши курс, майстерно застосовувати всі знання і секрети пошиття самостійно, вже без викладача.

Ви хочете пропонувати своїм клієнткам дороге і красиве нижню білизну, і бачити, як Ваші фото набирають популярність в Pinterest.

Ви шукаєте курс від професійного кравця і конструктора і практикуючого майстра, адже втрачати час і гроші з дилетантами зовсім не хочеться.


я передам вам свій досвід

ведуча курсу, викладач і ваша натхненниця
Юлія Стефанелло, дипломований фахівець, дизайнер нижньої білизни і весільних суконь в Італії.

15 років тому я отримала спеціальність кравця і конструктора легкого одягу, але в дизайн і пошиття нижньої білизни пішла кілька років тому, коли зі спонтанного бажання зшити для себе мереживний комплект раптом несподівано трапилася любов і справа всього життя.

Спочатку мені здавалося все складним, адже це зовсім не те ж саме, що шити і кроїти сукні. У нижній білизні все по-іншому! Перший час я шила тільки бралетти, і хоча мої клієнтки (а вони з'явилися практично відразу) хотіли трусики до цих бралеттам, я такі замовлення не брала, тому що просто не знала, як їх скроїти.

Кому підійде цей курс?

Для новачків, які хочуть спробувати свої сили в створенні нижньої білизни, і вже мають невеликий досвід в роботі на швейній машинці

Для тих, хто вже вміє шити і кроїти, але ніколи не займався нижньою білизною і мріє освоїти це мистецтво

Для тих, хто вже має досвід в шиття нижньої білизни, але хоче поглибити свої знання і просунутися на більш високий рівень


чому варто вчитися тут?

Тут Ви отримуєте не просто теорію, а розуміння!
Щоб ви могли шити самі.

У будь-який час
Все, що вам потрібно - ваша швейна машинка і ноутбук. Займайтеся, коли зручно вам - вночі, вранці, на вихідних, після роботи, поки сплять діти або протягом дня: графік визначаєте ви самі.
1
Дуже зрозуміло
Уроки побудовані від простого до складного. У них максимально докладно показуються всі процеси, щоб у вас не виникало питань після проходження уроку
2
Сильна підтримка
А якщо питання все ж виникають, у мене є прекрасний чат підтримки, де ви отримаєте розгорнуті відповіді. Мої учениці не бояться питати, вони знають, що їм пояснять максимально докладно
3
Безліч технік
Інформація подається простою і зрозумілою мовою. У кожному уроці показуються нові види обробок для освоєння, щоб ви навчилися якомога більшим варіантам пошиття
4
Курс від практика
Курс побудований на практичних знаннях, отриманих за роки роботи в онлайн продажах і пошитті на віддаленого клієнта. Мінімум теорії, і максимум практики, яка стане в нагоді вам у вашій справі
5
Вчу заробляти
Крім конструювання і пошиття я навчаю продажам своїх виробів в Інтернеті. Щедро ділюся своїм накопиченим досвідом, який допомагає моїм ученицям почати продавати вже після перших уроків
6
Протягом 3-4 місяців ви зможете почати продавати ваші вироби, окупити вартість курсу і заробляти на своєму захопленні.


На моєму курсі Ви дізнаєтеся: *


З чого почати
  • Яке обладнання та інструменти вам знадобляться для того, щоб почати;
  • Які матеріали використовуються в пошитті білизни і де їх знайти (посилання на онлайн магазини по всьому світу);
  • Рекомендації щодо вибору мережива, тканин і фурнітури для створення красивих і дорогих виробів.
Як створити
  • Як знімати мірки;
  • Як конструювати і шити різні види нижньої білизни;
  • Як працювати з мереживом;
  • Як застосовувати різні технології пошиття та обробки, включаючи кутюрні прийоми;
  • Як виробити свій неповторний стиль і створювати унікальні вироби.
Як продавати
  • Як робити красиві фотографії самостійно;
  • Як продавати свої вироби в Instagram: SMM, налаштування реклами (таргетинг);
  • Створення власного сайту на платформі Tilda
Як потрапити в блоги
- На своєму особистому прикладі я розповім, як це відбувається, де знаходити контакти, і що робити, щоб вас запрошували в творчі фотосесії і потім публікували у відомих блогах, в тому числі і зарубіжних

Юлія Стефанелло, дипломований фахівець, дизайнер нижньої білизни і весільних суконь в Італії.

15 років тому я отримала спеціальність кравця і конструктора легкого одягу, але в дизайн і пошиття нижньої білизни пішла кілька років тому, коли зі спонтанного бажання зшити для себе мереживний комплект раптом несподівано трапилася любов і справа всього життя.

Спочатку мені здавалося все складним, адже це зовсім не те ж саме, що шити і кроїти сукні. У нижній білизні все по-іншому! Перший час я шила тільки бралетти, і хоча мої клієнтки (а вони з'явилися практично відразу) хотіли трусики до цих бралеттам, я такі замовлення не брала, тому що просто не знала, як їх скроїти.
https://privatelink.de/?https://juliastefanello.com/#rec311758464
 
Угорі