Що нового?

Придбаний [Кайлас] Езотеричний тренажер" зцілення хвороб " (Андрій Дуйко)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 589 ГРН
Учасників: 0 з 19
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 32.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
ефективна і фантастично потужна
магія Duiko-езотеричні тренажери

Спеціальні медитаційні відео, що змінюють життя!
5-хвилинний перегляд даних відеороликів замінить кілька годин читання мантр і виконання практик. Тренажери - це найлегший метод налаштування вашої долі на енергії здоров'я, багатства, везіння і щастя!
для того, щоб дати вам ефективну, фантастично потужну езотерику, я створив спеціальні медитаційні відео – езотеричні Тренажери.
Я можу сказати, що це-квінтесенція моїх знань, мого досвіду, мого прагнення допомогти людям знайти здоров'я, щастя і матеріальне благополуччя в своєму житті.

Тепер вам не потрібно займатися практиками по кілька годин на день, тому що робота з Тренажером буде займати у вас не більше 10 хвилин. Тепер вам не потрібно витрачати свою психічну енергію на візуалізацію символів, тому що при роботі з Тренажером ви будете бачити їх на екрані. Тепер ви можете займатися езотерикою максимально комфортно, приємно і ефективно!

Як виглядають езотеричні Тренажери?

Коли ви запустите Тренажер, ви побачите, що на екрані будуть дуже швидко миготіти букви, цифри і сонячні відблиски. Ці картинки і шум занурять вас в особливий медитативний стан. У цей момент буде відбуватися програмування Вашого життя на одужання, вирівнювання долі, набуття багатства, щастя і т. д.

Для поліпшення свого здоров'я, позбавлення від захворювань ви можете використовувати тренажери, в тому числі "зцілення хвороб"

Ці тренажери ви можете придбати один раз і надалі використовувати протягом усього свого життя з метою набуття гарного самопочуття і загального оздоровлення організму.

Я можу сказати, що такі тренажери-це нові технології в езотериці, які будуть ефективніше, ніж звернення до цілителів, робота з мантрами і виконання складних обрядів. Це дасть людині можливість дуже ефективно працювати над собою!
https://privatelink.de/?https://duiko.guru/wpm-category/ezotericheskie-trenazhery/#istselenie-boleznej
 
Угорі