Що нового?

Набір учасників [Кайлас] Тренажер від усіх захворювань (Андрій Дуйко)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 773 ГРН
Учасників: 0 з 21
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 38.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
даний тренажер створений мною як системний вплив вібрацій щодо усунення таких захворювань людини : 1. Тромботизація судин; 2. Судом; 3. Поганої пам'яті; 4. Атеросклерозу; 5. Захворювань очей; 6. Нервові стани і виснаження психіки; 7. Захворювання щитовидної залози; 8. Захворювання серця; 9. Захворювання складу крові; 10. Захворювання підшлункової залози; 10. Захворювання клапанів; 11. Захворювання селезінки і шлунка; 12. Захворювання лімфовузлів; 13. Захворювання сечового міхура і нирок; 14. Захворювання кісткової системи; 15. Захворювання статевих органів; 16. Захворювання печінки і жовчного міхура; 17. Захворювання вен; 18. Захворювання імунні; 18. Захворювання шкіри і хрящової тканини; 19. Захворювання товстого і тонкого кишечника; 20. Захворювання легенів; 21. Виведення металів і токсинів з організму; 22. Знищення вірусів; 23. Усунення генетичних захворювань; 24. Лікування пухлин; 25. Лікування старості; 26. Позбавлення від гормональних дисфункцій; 27. Захворювання хребта; 28. Захворювання м'язів

для довідки:

Як виглядають езотеричні Тренажери?

Коли ви запустите Тренажер, ви побачите, що на екрані будуть дуже швидко миготіти букви, цифри і сонячні відблиски. Ці картинки і шум занурять вас в особливий медитативний стан. У цей момент буде відбуватися програмування Вашого життя на одужання, вирівнювання долі, набуття багатства, щастя і т. д.

Для поліпшення свого здоров'я, позбавлення від захворювань ви можете використовувати тренажери, в тому числі "Тренажер від усіх захворювань"

Ці тренажери ви можете придбати один раз і надалі використовувати протягом усього свого життя з метою набуття гарного самопочуття і загального оздоровлення організму.

Я можу сказати, що такі тренажери-це нові технології в езотериці, які будуть ефективніше, ніж звернення до цілителів, робота з мантрами і виконання складних обрядів. Це дасть людині можливість дуже ефективно працювати над собою!
https://privatelink.de/?https://duiko.guru/wpm-category/ezotericheskie-trenazhery/#trenazher-ot-vseh-zabolevanij
 
Угорі