Що нового?

Придбаний [[Катаболізм] Кетохакинг

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1287 ГРН
Учасників: 0 з 67
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 20 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Багато зараз у відпустці, багато хто збирається у відпустку.. Ми звикли завжди відкладати здоров'я в довгий ящик. Коли-небудь потім, не зараз. Знайоме?
Але іноді буває вже пізно. І коли хвороба раптово загострюється з ускладненнями, вже тут-то ніхто не чекає..
Всі люди прагнуть до успіху, хочуть більше заробляти, забезпечувати дітей всім найкращим, проте мало хто замислюється, що всі ці речі блякнуть, коли ви хворі..

Якщо у вас спостерігається занепад сил, хронічна втома, підвищений цукор в крові на пару з інсулінорезистентністю, проблеми з гормонами, зайва вага, набряки, підвищений тиск, головні болі і мігрень - це не вік і це не норма! Це наслідки неправильного ставлення до свого тіла і неграмотного раціону. І не треба себе обманювати.
Я думаю, ви замислюєтеся про те, наскільки важлива дієта, ви вирішили взяти відповідальність за своє здоров'я в свої руки і знаєте про силу кето. Саме тому ви і читаєте цей канал.
Для тих, хто не знає з чого почати кето, і втрачається в тоннах інформації, не може фільтрувати інформацію в Інтернеті в силу нестачі досвіду; для тих, хто пробував кето-дієту, але щось пішло не так і ви повернулися до колишнього раціону; і для тих, хто готовий змінювати своє життя, як би банально це не звучало-ми створили цей курс.

Курс "Кетохакінг" - методичка з 26 докладних навчальних статей з деталями і конкретними прикладами. Ви можете вивчати їх в будь-якому порядку, тоді, коли Вам зручно і з будь-якого пристрою. 26 статей розбиті на 4 логічні частини. У першій частині розбираємо ази для новачків і все, що Ви отримаєте при переході на кето-заряд мотивацією забезпечений; у другій частині почнемо докладний розбір того, як вибудовувати раціон грамотно для максимально швидкого переходу в жиросжигательную зону; третя частина присвячена безпосередньо практиці - як за допомогою найпростіших аналізів відстежувати прогрес, як справлятися з можливими симптомами кето-грипу, що таке кислотно-лужна рівновага і електролітний баланс , як переходити на кето, якщо є проблеми з жовчним і підшлунковою залозою; в четвертій частині розбираємо голодування - як голодувати правильно і не нашкодити собі, інтервальне голодування для поліпшення когнітивних функцій мозку.

https://privatelink.de/?https://t.me/ketobolism/154
 
Угорі