Що нового?

Набір учасників Keys.so на 1 місяць. Тариф Професійний

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3420 ГРН
Учасників: 0 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 154.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

74972

Ви отримаєте: матеріали сервісу який дозволяє отримати запити будь-якого сайту. Зібрати семантику. Провести аналітику по конкурентах. Термін: 1 місяць
важливо: доступ буде лише для windows. А у тих у кого мак - то для роботи на маці необхідно поставити віртуалку.
можливості:
  • величезна база ключових слів. 101 170 869 запиту. Безумовно, головним параметром порівняння подібних сервісів повинен бути розмір бази даних. Все просто-якщо Сервіс знає тільки про 5 або 10 млн ключових слів, то і рекомендувати він може лише частина цих ключів, у нас охоплення понад 76 млн ключових слів. Це майже втричі більше, ніж у найближчого конкурента. Три рази-це серйозна різниця. Спробуйте порівняти видимість сайтів в нашому сервісі і в будь-якому іншому, думаю ви будете здивовані різницею.
  • якість ключових слів. Запити з метрики і підказки, всім перевірений wordstat. Проскановано понад 200 млн ключових слів. Всі вершки російськомовного сегмента Інтернету. Прочищені дублі, серед нечітких дублів залишена лише одна, найбільш ймовірна форма, видалені всі ключі з річною частотністю нижче 10. Ми дуже старалися зробити нашу базу якомога чистіше, після всіх перевірок залишилося більше 76 млн ключових слів і ми проаналізували кожне з них.
  • групові звіти. Будь-яка кількість доменів у звіті. Це просто магія. За допомогою даного інструменту ви за п'ять хвилин зможете зібрати всі хоч як то помітні Ключі тематики, побачити повний список ваших конкурентів, зрозуміти, наскільки помітний ваш сайт в ніші. Нашому сервісу ви можете дати 2, 5, 10 або навіть 40 сайтів-конкурентів і він побудує повний звіт за даними доменам – всі ключові слова, де в топ50 є хоча б один з цих доменів. У цьому списку легко можна виділити більш виражені ключі (по ним буде видно більше конкурентів) і більш виражені сайти-конкуренти.
  • ідеї для нових сайтів. Проскановано 8 387 172 сайту. Просто відкрийте будь-який помітний сайт, швидше за все у його власника є інші проекти. Швидше за все, наші роботи знайшли зв'язки цих доменів. Подивіться на сайти різних вебмайстрів, на кількість охоплюваних ключів, на оцінки трафіку, просто на самі сайти – це невичерпне джерело інформації про нові ніші і напрямках для роботи. Можна самостійно шукати крупиці золота в різних тематиках, а можна за 1 хвилину подивитися, які Сайти у конкурентів особливо успішні і вже на основі цього робити свої висновки.
https://privatelink.de/?https://www.keys.so/ru/
 
Угорі