Що нового?

Придбаний [Kinolog School] Собака: інструкція із застосування. Тариф-Самотній вовк (Антоніна Зимарева)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2243 ГРН
Учасників: 0 з 79
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 29.5 ГРН
1%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Курс для собак різного віку і будь-якої породи. Понад 70-ти відео-уроків, пройшовши які, ви навчите собаку базовим командам і трюкам. В даному онлайн-курсі є все, що потрібно знати про виховання собаки.
Ви отримаєте 7-модульну гнучку структуру виховання собаки, яка перетворить будь-якого гавкаючого і неадекватного вихованця в слухняного і ініціативного, навіть якщо ви не вірите в його перевиховання.
Завдяки цій системі собака буде із задоволенням слухати вас і передбачати ваші бажання, а ви залишитеся для неї другом, а не мучителем.

Що особливого буде в курсі?
- Силовий вплив позитивне підкріплення
Чому собаки не слухаються? Все собаче поведінка складається з двох видів мотивації: бажання щось отримати і бажання щось уникнути.
Бажання щось отримати надиктовують, як правило, рефлекси, тобто звичайне собаче поведінку. Часто воно доставляє незручності господареві, але для собаки це її поведінка всередині виду, породи. Ця поведінка закріплюється день у день, поки не стає схемою. Часто господар замість навчання починає відразу вимагати від собаки не підбирати помиї, смикає за поводок. Ось і виходить, що ВУЛИЦЯ – це щось бажане, а господар – це щось уникне собакою.
У нашій методиці навчання (безконфліктної дресирування) ми розберемо всі основні проблеми, з якими стикається господар і допоможемо не тільки вирішити їх, але і уникнути в майбутньому всіх подібних ситуацій. Навчання буде будуватися таким чином, щоб максимально м'якими методами змінити мотивацію бажання в бік господаря.
Це найміцніша гарантія слухняності - саме бажання собаки слухатися свого господаря.

- 7-модульний процес виховання

Курс складається з 7-ми модулів з підвищенням складності і розрахований як на практичне відпрацювання вправ, так і на розуміння мотивації собаки і знаходження способів управління її поведінкою в різних ситуаціях.
Ви отримуєте покроково уроки: теорію і практику.
У теорії розбираємо найголовніші моменти психології, ефективного навчання і управління собакою.
Практика - в кожному уроці Ви отримуєте чіткі завдання і відео, де показуємо,як проходить навчання, завдяки чому ви бачите всі маленькі нюанси,тонкощі роботи, помилки і зможете швидко і ефективно навчити свою собаку.

Які результати ви отримаєте?

Послух
Після проходження курсу у вас буде слухняна, але при цьому ініціативна собака.
Довіра
Я допоможу вам вибудувати такі відносини з собакою, в яких вона буде довіряти вам, визнавати в вас справедливого лідера.
Взаєморозуміння
Ви навчитеся не просто дресирувати свою собаку, а розуміти її мотивацію.
Задоволення
Ваша собака буде слухатися вас із задоволенням, а не з примусу.

https://lp.kinologschool.ru/trening_dog
 
Останнє редагування модератором:
Угорі