Що нового?

Набір учасників Китайська мова C Сяомей для початківців. Тариф вчу сам (chinese_with_xiaomi)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1100 ГРН
Учасників: 0 з 35
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 32.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Всім привіт! Мене звуть Сяомей, я викладач-носій китайської мови. Більше 10 років викладаю китайську. Я випускниця програми бакалаврату в Даляньському університеті іноземних мов. Навчалася в Казанському федеральному університеті (рік стажування). Закінчила магістратуру в Новосибірському державному університеті.

Я збирала і структурувала для Вас свої знання і навички, напрацьовані за всі роки викладання. Ви зможете переконатися, що Китайський-це легко, цікаво, під силу абсолютно кожному!
У моєму курсі буде тільки актуальний китайський, на якому говорять в Китаї, і який ви не знайдете в звичайних підручниках. Я доклала до цього максимум зусиль!

Курс рівноцінний повноцінному двомісячному навчанню з викладачем, Вас чекає застосування знань відразу в процесі проходження курсу. Ви оволодієте тією базою, яка міцно вляжеться в ваших головах і дозволить надалі вдосконалювати рівень китайської мови і нарощувати нові знання!

За 7 об'ємних і структурованих уроків (з 42 розділів) ви навчитеся:

- правильно вимовляти слова і звуки,
будемо говорити як справжні китайці!
  • розповідати про себе і свою сім'ю
  • вважати
  • писати ієрогліфи
  • читати розповіді
  • скоромовки
  • вибудовувати діалоги
  • освоїте техніки швидкого запам'ятовування ієрогліфів
  • дізнаєтеся безліч цікавих фактів про китайську мову та Китай!
  • закладіть правильний фундамент для подальшого вивчення мови.
Для кого підходить курс?
Курс розрахований на дорослу аудиторію, а також на школярів старших класів.
Підійде новачкам і всім тим, хто давно хотів почати вчити китайську, але не міг зважиться, не міг знайти на цей час і відкладав своє бажання "на потім".
Ви оволодієте базою китайської мови, яка міцно вляжеться в ваших головах і дозволить надалі вдосконалювати ваш рівень і легко нарощувати нові знання!

Що чекаємо всередині курсу?

  • доступ до всіх матеріалів курсу: 7 уроків, що включають 42 розділи (по поличках і абсолютно без води)
  • інтерактивні ігрові завдання
  • аудіо, записані особисто мною і моїм колегою-носієм мови: озвучка всіх слів і діалогів
  • зручний словничок табличка (лексика розбита по уроках)
  • чек-листи
https://privatelink.de/?https://taplink.cc/chinese_with_xiaomei
 
Угорі