Що нового?

Придбаний [kkartschool] Акварельна ілюстрація (Карина Кіно)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1467 ГРН
Учасників: 1 з 9
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 169.5 ГРН
11%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Завдяки цьому неймовірно красивому і естетичному курсу ви навчитеся з нуля працювати аквареллю і в стилі "змішана техніка". Цей курс настільки красивий, що вам захочеться дивитися і переглядати його, як улюблений серіал. На цьому курсі Ви дізнаєтеся про моїх улюблених інструментах і матеріалах для роботи з аквареллю, про основні техніках і секретних прийомах. За допомогою професійних покрокових відеоуроків ви навчитеся малювати рослини, людину, тварину і абстрактні роботи аквареллю. Після курсу у вас з'явиться творче портфоліо для соцмереж. Так само курс по акварелі є відмінною базою для створення патернів.


10 відео-уроків. Загальна тривалість 5 год 30 хв.


УРОК 0

ВСТАВНЕ СЛОВО

Вітальне відео, яким я сподіваюся вас надихнути на те, щоб ви полюбили акварель так само, як люблю її я — тобто всім своїм сердечком. Я розповідаю, як я познайомилася з аквареллю і в чому її переваги, що буде в наступних відео-уроках. Давайте швидше вирушимо в дивовижну акварельну подорож!


УРОК 1

ОГЛЯД МАТЕРІАЛІВ

У цьому уроці ви дізнаєтеся про мої улюблені матеріали для творчості. Це-перевірені часом інструменти і всякі секретні інгредієнти, щоб додати в роботу чарівництва. Папір, Пензлики, фарби, олівці і, звичайно, трохи чарівництва — після цього уроку Ви точно не помилитеся з вибором кращих інструментів!


УРОК 2

ОСНОВИ ВИРОБНИЦТВА

У цьому уроці В нам в гості прийде Валентина Кохова-представник творчої лабораторії "Ков арт дак". Ви побачите, як виготовляється Ручна акварель, чим вона відрізняється від фабричної. Ви дізнаєтеся про пігменти, сполучна та іншу алхімію. Можливо, цей урок надихне вас на створення акварелі своїми руками


УРОК 3

ОСНОВНІ ТЕХНІКИ

У цьому уроці ви дізнаєтеся про" Лего-цеглинках " (як я їх називаю), з яких складається акварельна ілюстрація. Ви дізнаєтеся, що таке техніка "мокрим по мокрому", про види акварельних плям, про підступність акварелі і як її перемогти.


УРОК 4

СЕКРЕТНІ ПРИЙОМИ


У цьому уроці ви дізнаєтеся, що робити якщо щось пішло не так. Я покажу всякі секретики, прийомчики і різні речовини, щоб не боятися помилок.Ви дізнаєтеся навіщо потрібна маскувальна рідина, дізнаєтеся про контур, олівці і тд.


УРОК 5

ТЕКСТУРИ В АКВАРЕЛІ


У цьому уроці ви дізнаєтеся, як зробити з акварелі ілюстрацію за допомогою текстур. Так само ви дізнаєтеся про те, як працювати з трафаретом. У цьому уроці ви побачите, як працювати поталью, олівцями та іншими матеріалами.


УРОК 6

МАЛЮЄМО РОСЛИНА

У цьому уроці ви побачите покроковий процес створення акварельної ілюстрації в ботанічному стилі з моїми авторськими прийомами. Ви дізнаєтеся, де знаходити натхнення і референси для акварельної ілюстрації з квітами і рослинами і як інтерпретувати їх в стилі сучасної ілюстрації.


УРОК 7

МАЛЮЄМО ЗВІРА

У цьому покроковому уроці я покажу, як з нуля створити ілюстрацію з милим кошеням. Ми поговоримо про жанр анімалізм і про те, де брати натхнення і приклади для ілюстрацій з тваринами і після цього ви побачите процес створення анімалістичної ілюстрації з усіма секретами.


УРОК 8

ПОРТРЕТ

У цьому покроковому уроці ви дізнаєтеся, як створювати ілюстрацію з людиною з портретним схожістю. Я розповім в чому типові помилки при зображенні людини і покажу свій авторський метод по безпрограшному створення портрета.


УРОК 9

СТИЛІЗОВАНИЙ ПЕРСОНАЖ

У цьому покроковому уроці ви дізнаєтеся, як створювати ілюстрацію зі стилізованою людиною. Це історія про свободу і більш розкуте малювання персонажа. Я покажу всі технічні нюанси, секретні прийоми і нюанси для створення ілюстрації з веселим акварельним персонажиком в силі "Mixed media".


УРОК 10

ФІНАЛЬНЕ СЛОВО

Прощальне надихаюче слово і напуття в добрий шлях від мене.

https://kkartschool.com/watercolor_taped
 
Останнє редагування модератором:

SunnyVikki

New member
Доброго дня! Як я можу оплатити складчину? Щось ніде не бачу кнопки 😐
 
Угорі