Що нового?

Придбаний [Klaif] рок-відео уроки з написання музики на ПК

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 569 ГРН
Учасників: 0 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 25.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Переглянути вкладення 23665


Без живих інструментів, виключно засобами домашнього комп'ютера, ми створимо трек в стилі РОК. Гітари не відмінні від живих, ударні інструменти, скрипки і тд. Я розповім вам про багато секретах, до яких прийшов з роками, накопичуючи досвід. А найголовніше, я покажу вам, як оживити музику, щоб вона не поступалася трекам зробленими професіоналами. Ніяких незрозумілих фраз, незрозумілих дій, недоступних програм.

трохи докладніше:
Курс розбитий на 11 послідовних кроків:
Крок — 1 . Вибір пісні і підгін темпу в FL-studio.
Для того щоб наш новий трек, збігався з оригіналом, необхідно підібрати правильний темп. Вибір темпу це перший крок у створенні музики.
Крок — 2. Прописуємо партії ударних.

у цьому уроці я показую якими інструментами користуюся при створенні ударних. Як правильно налаштовуються плагіни, а так само покажу, як за допомогою цих інструментів, легко, а головне швидко і якісно створити реалістичні партії ударних. Розповім як оживити інструменти. Вище, безкоштовний промо курс по ударних інструментах створений мною в підтримку відео курсу.
Крок — 3. Імітуємо оркестрал.
Можливо хтось буде здивований, а для когось не секрет, що оркестрові інструменти , в 70 відсотках пісень є імітацією справжніх інструментів, спеціальними програмами і плагінами. У цьому уроці я прописую оркестр, показую як я це роблю і за допомогою яких інструментів. Показую як зробити оркестр більш природним.
Крок — 4.прописуємо Ударні та оркестр в 1 частині приспіву.
Крок — 5. Прописуємо бас.
Крок — 6. Пишемо ударні, оркестру і бас у 2 частини приспіву.
Крок-7.додаємо скрипки і аранжування.
Крок-8. створення партії гітари частина1.
крок — 8.2 створенні партії гітари частина 2.
крок — 9. Підготовка проекту до експорту"разведенки".
Крок — 10. Збереження "разведенки".
крок-11.1 - зведення та мастеринг.
крок-11.2 збереження разведенки частина 2.

Продажник:

 
Угорі