Що нового?

Придбаний Клієнтоманнія (Ігор Манн)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3640 ГРН
Учасників: 0 з 46
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 82.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Вперше за 8 років в Москві! Семінар Ігоря Манна. Як оцінити, створити і розвинути клієнтоорієнтованість компанії.

опис:
Утримання клієнтів - ваше головне завдання. Зараз важлива правильна робота з клієнтами, а не їх залучення. Максимальний ефект дає саме клієнтоорієнтованість. Клієнтоорієнтованість-моя улюблена тема маркетингу. Я займаюся нею з 2007 року. Я хочу, щоб якомога компаній в нашій країні стали більш клієнтоорієнтованими. На семінарі я покажу, як клієнтоорієнтованість може бути впроваджена – системно, просто, швидко і з мінімальними інвестиціями — в діяльність вашої компанії.

особливу увагу буде приділено:
Практичних питань впровадження клієнтоорієнтованості в компанії, самим самим корисним і ефективним "ходам". Мінімум теорії-максимум практики. У семінарі дуже багато класних кейсів-російських і іноземних (в тому числі кейс "Роби як ми. Видавництво "Манн, Іванов і Фербер" — від стартапу до компанії мрії за 2 роки"). На семінарі Ви усвідомлюєте вибір своєї компанії-побудова клієнтоорієнтованості, як системи, або впровадження "фішок".

складові клінтоорієнтованості:
мінімум теорії, максимум практики

високі матерії/ідеологія:
місія, бачення, слоган, принципи, правило №1... і як ці" високі матерії " створювати плюс безліч відмінних західних зразків-бери і копіюй

клієнтоорієнтований продукт (послуга):
як його таким зробити

клієнтоорієнтовані бізнес-процеси:
Точки контакту: бізнес-це завжди контактний спорт! Знати що і як робити з ними і повний список точок контакту, як бонус

від точок контакту до шляху клієнта (технологія CJM)
Клієнтоорієнтовані техніка і технології чи знаєте ви, що високі технології шкодять високим відносинам з клієнтами?

робота з фідбеком: канали, робота зі зворотним зв'язком
Клієнт прав завжди? Клієнт-король? Як правильно взаємодіяти з клієнтами компанії

яких клієнтів треба "звільняти"?

скарга як подарунок

Похід за зворотним зв'язком (так, і за скаргами теж!) більше 40 способів, з яких виберемо відповідні саме вашої компанії.

що робити зі скаргами і зауваженнями?

клієнтоорієнтований сервіс:

людський фактор як наймати (правильніше вибирати), контролювати, мотивувати і як і чому навчати персонал

Що таке клієнтоорієнтованість?
підказка: це не СЕРВІС, це не маркетинг, це не лояльність

що зробити для утримання клієнтів до впровадження клієнтоорієнтованості:

Розрахунок вартості клієнта на все життя

рахуємо вашу вартість

Боротьба з відтоком

дивимося на ваші причини відтоку

Програми замикання клієнтів
Програми лояльності
... все розкладемо все по поличках.

навіщо починати клієнтоорієнтованість?
або продовжувати розвивати

П'ять простих порад відразу
Що вам дасть клієнтоорієнтованість?
переводимо в гроші

ви дійсно хочете це?
перевіримо на п'яти Експрес тестах

15 правил впровадження клієнтоорієнтованості в компанії
синхронізуємося

Створюємо ваш план впровадження клієнтоорієнтованості в періоді "на наступний день і до року"
https://privatelink.de/?https://igor-mann.ru/clientomannya/?utm_source=eventmachine&utm_medium=email&utm_campaign=anons1
 
Угорі