Що нового?

Придбаний [Книга бажань] збірники з кращими техніками виконання бажань. Всі збірники (Катерина Голєва)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 327 ГРН
Учасників: 0 з 10
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 34 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
ви отримаєте: збірники з кращими техніками здійснення бажань, тяжіння грошей, любові, удачі
  • Збірник"10 кращих технік виконання бажань"
  • Збірник"10 кращих технік тяжіння любові"
  • Збірник"10 кращих технік залучення грошей"
  • Збірник"10 кращих технік на удачу"
+ Бонус: 20 секретів книги бажань. 20 секретів книги бажань-це основа нового мислення, концентрація найважливішого, це те, що допоможе виконати будь-які бажання.
Секрет 1. Що таке психологія достатку і як потрібно мислити, щоб відкрити грошовий потік?
Секрет 2. Практичний приклад нового мислення
Секрет 3. Дві ефективні техніки залучення грошей
Секрет 4. Кращий спосіб розпрощатися з кредитами
Секрет 5. Як матеріалізувати потрібну річ або подія?
Секрет 6. Як покращити стосунки з ким завгодно
Секрет 7. Настрій на залучення любові
Секрет 8. Як вийти заміж
Секрет 9. Настрій на виконання будь-якого бажання
Секрет 10. Краща техніка виконання бажань за 100 днів
Секрет 11. Краща техніка виконання великих (глобальних) бажань за 3 роки
Секрет 12. Краща універсальна техніка для різних бажання
Секрет 13. Спосіб втілення бажань за допомогою візуалізації в стані між сном і неспанням
Секрет 14. Як ставитися до бажань, щоб вони здійснилися
Секрет 15. Як ставитися до світу і до життя, щоб отримувати бажане і бути щасливим
Секрет 16. Як виявити перешкоди, що заважають виконанню бажань
Секрет 17. Що робити, якщо нічого не виконується
Секрет 18. Як зменшити важливість
Секрет 19. Бажання в день народження
Секрет 20. Головний секрет здійснення бажань
Для кого: збірники для тих, хто не хоче перелопачувати тисячі сторінок і пробувати сотні технік, а просто хоче скористатися ретельно відібраними перевіреними способами з докладним описом, що і як робити.
короткий опис:
  • за роки існування Книга бажань зібрала сотні способів, як же виконати бажання.
  • весь цей час наші відвідувачі ділилися своїм досвідом, сама я теж багато експериментувала.
  • і що я можу сказати... Від цього розмаїття можна зійти з розуму. Неможливо випробувати всі варіанти, хіба що сидіти з ранку до ночі і писати списки, палити свічки, візуалізувати і медитувати, і більше нічим не займатися.
  • більш того, не всі способи однаково хороші, та ще й у різних людей працюють по-різному.
  • і все ж... і все ж, досвід є досвід, спостереження і аналіз дають мені право сказати, що є реально ефективні техніки, які допомагають якщо не для всіх бажань, то для дуже багатьох.
  • І я вирішила зробити добірку найефективніших способів здійснення бажань. Для цього я перечитала весь наш форум, коментарі до статей, відгуки до програм і т.д., всі ваші листи за ці роки. Прочитала, проаналізувала результати, додала свій особистий досвід і склала кілька збірок.
  • якісь з технік дуже популярні, і ви їх дізнаєтеся. Які-то будуть новими. Всі вони є на проекті mywishbook.ru у відкритому доступі. І по всіх є результати, відгуки.
ці техніки-працюють! Без води, по пунктах!
https://privatelink.de/?https://www.mywishbook.ru/content/bestpractices?utm=email
 
Угорі