Що нового?

Придбаний [Колесо фортуни] Базовий курс таро блазень (Ольга Хромова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 5515 ГРН
Учасників: 1 з 26
Організатор: Маргот Маргот
Статус: Збір коштів
Внесок: 220.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
хочете змінити своє життя і заробляти легко і швидко від 100 тисяч рублів не виходячи з дому? Пройди навчання і почни заробляти!
Після появи на ТБ популярної передачі "Битва екстрасенсів" езотеричні послуги стали користуватися великим попитом, ТАРО принесе вам дохід і якісно поліпшить Ваше життя. Все це і багато іншого на базовому курсі ТАРО "Шут"
Чому слід вчитися у мене?
- я пропоную вам за 1 місяць вивчити Кати таро, без зайвої інформації 25
і розтягування курсу. Моя мета-навчити вас читати карти і поділитися власним досвідом.
- Я дарую 6 бонусних технік кожному учневі
Для кого цей курс?
  • для тих ,хто завжди цікавився, але не знайшов свого вчителя
  • для тих, хто хоче освоїти Таро з нуля
  • для тих, кому важлива і потрібна компанія для практики
  • для тих, хто хоче бути вільним від офісу і роботи на"дядю"
  • для тих, хто вирішив розібратися зі своїм життям
На заняттях я розповім вам про картах, розкладах і роботі з клієнтами доступним для будь-якої людини мовою, а так само відповім на всі питання, що цікавлять. Виконуючи не складні домашні завдання ви не просто розберетеся з Картами, але і навчитеся легко трактувати розклади.
Що чекає вас на уроках:
▫ Скелет з теоретичного матеріалу, на який ви просто накладете свій власний досвід і станете справжнім професіоналом
▫ Домашні завдання для засвоєння матеріалу і застосування нових знань
▫ Дружний колектив і завдяки цьому перших своїх "клієнтів", до речі я теж буду одним з них)))
▫ Моментальну зворотний зв'язок
Основні переваги курсу:
▫ Розповім про Таро, без зайвих забобонів і містицизму, хоча пару слів додам і про це )))
▫ Розберемо ОДНУ базову колоду, на яку нашаровуються інші створені пізніше колоди. Систематизовані знання-кращий результат.
▫ Домашні завдання, за допомогою яких можна буде відразу почати освоювати карти на практиці
❗ Про основи консультування клієнтів, складання розкладів, медитації Таро, а так само магічні ритуали (а ось це найцікавіше) я розповім під час теоретичних занять, щоб ми з Вами сильно не нудьгували вивчаючи значення карт)))
Організаційні питання:
▫ Загальна тривалість курсу-16 годин
▫ Заняття онлайн (практика) будуть проходити 1 або 2 рази на тиждень в тиждень (пн і ср в 19-00 мск) якщо ви не зможете бути присутнім на занятті для вас завжди буде доступна відео-запис абсолютно безкоштовно
▫ Старт курсу-вересень - при наборі групи.
Програма: 8 онлайн занять, 6 з яких - практика
Програма створена для того щоб витрачати час на практику а не на нудну теорію))) яку кожен з вас може вивчити самостійно, а за допомогою моїх підказок і домашніх завдань навчитися читати карти таро.
▫ 1 заняття: що таке Таро і як воно працює. Техніка безпеки і міфи про Таро.
▫ 2 заняття: подорож душі: старші і молодші аркани, масті і ранги карт.
▫ 3 і 4 заняття: розбір Старших Арканов
▫ 5 і 6 заняття: розбір молодших Арканов
▫ 7 заняття: Структура розкладу, правила і способи читання розкладів, підбір розкладів.
▫ 8 заняття: Практика. (це заняття проводиться через 1 тиждень після завершення матеріалу, щоб Ви вже зі знаннями задавали питання і тренувалися)
Про те як спілкуватися з клієнтами, як допомагати, а не шкодити я вам розповім під час нашого курсу)))
Разом ви отримаєте 6 занять з теорії ТАРО в запису, і 6 практичних занять.
За місяць ви навчитеся читати карти і робити розклади, і зрозумієте як стати унікальним фахівцем
Що Ви отримаєте:
▫ Знання основних значень карт, вміння читати розклади а не окремі карти
▫ Розвиток інтуїції
https://privatelink.de/?https://khromova-olga.ru/taro_november
 

Маргот

Прийом оплати виключно монетами
Курс доступний. Оплата монетами, на карту приват, на PayPal
 
Угорі