Що нового?

Придбаний Комерційна фуд-фотографія (Дар'я Калугіна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 14335 ГРН
Учасників: 0 з 195
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 76.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
1. Види комерційних фуд-напрямків. У цій лекції я розповім про різні типи професійної зйомки, які можуть приносити дохід, і про нюанси кожного з них.

2. Узгодження зйомки і правила роботи з замовником. Комерційна фотографія - це не тільки зйомка, але і взаємодія з людьми, тому дуже важливо вміти правильно планувати зйомку. У цій лекції я розповім про:
  • відмінність брифа і ТЗ,
  • важливі складові технічного завдання,
  • реальний приклад питань для зйомки меню ресторану,
  • узгодження майбутнього проекту і деталей і ТЗ,
  • порядок передоплати та оплати,
  • формування вартості.
3. Обладнання та штучне світло. У цій лекції я розповім вам все, що Вам необхідно знати про імпульсний світло: за якими параметрами його варто вибирати, чи потрібно переплачувати і як з ним працювати. Навіщо потрібні формують насадки, чим вони відрізняються і для яких цілей зйомки служать. Окремо поговоримо про вибір камері і об'єктивів. Також, відповідаючи на популярне питання, наводжу повний список своєї техніки і допомагаю індивідуально з вибором будь-якого обладнання.

4. Зйомка для меню і каталогів. Детально розберемо правила і акценти зйомки для меню:
  • робота з однотонним фоном,
  • композиційні кадри та компонування окремих об'єктів під дизайнерський макет,
  • зйомка для 5ММ,
  • робота в команді (скільки потрібно людина для успішного проекту ?],
  • фудстайлінг страв для меню,
  • технічні нюанси зйомки для меню і каталогу.
  • зйомка для каталогів на білому тлі.
У цій лекції дуже багато робочих корисних світлових схем з рекомендаціями і саме об'ємне завдання зі зворотним зв'язком.

5. Зйомка для приватних клієнтів, брендів і ЗММ. У цій лекції я розповім про найважливіші моменти роботи з приватними замовниками. Ми поговоримо про:
  • фокусі зйомки і кольорі,
  • композиційної простоті і деталях,
  • знову про ТЗ та поетапну підготовку та реалізацію проекту.
Окремо в цій лекції я виділяю наступні теми:
  • зйомка для брендових профілів в Instagram,
  • особливості комерційної композиції при вигляді"зверху",
  • зйомка для кондитерів,
  • зйомка морозива.
І як приємний бонус-перевірений рецепт штучного морозива!

6. Особливості зйомки для великих брендів. Завершальна лекція з цікавими прикладами роботи та особистого досвіду. Найактуальніші та найцікавіші теми:
  • організація зйомки (цілі, реквізит і нюанси роботи з великими компаніями],
  • схеми світла для роботи зі склом,
  • зйомка на чорному глянцевому тлі.
94 сторінки
23 схеми світла
4 відео
8 практичних завдань
1 договір фуд-фотографа
Курс включає в себе 6 лекцій, 4 додаткових відео, приклад договору, складеного юристом і додаток "Практика" з 8 цікавими домашніми завданнями з індивідуальним розбором.

https://privatelink.de/?https://contrse.com/commerce-photo
 
Угорі