Що нового?

Набір учасників [Компас] енергія каменів. Виготовлення браслетів (Анна Сарканич)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3273 ГРН
Учасників: 0 з 3
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 1134.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор


Навчу створювати
Прикраси-амулети
З НАТУРАЛЬНОГО каменю
амулети були у багатьох знаменитих людей. А. С. Пушкін дуже любив перстень з сердоліком. Його подарувала поетові перед засланням в село Михайлівське є. К. Воронцова.

Пушкін свято вірив, що перстень є хранителем його поетичного генія. Цьому персню присвячено його вірш"Бережи мене, мій талісман".
Вплив каменів
Більшість каменів утворено в результаті вулканічної діяльності або тривалих процесів в гірських породах. Все це дає їм величезний заряд енергії самої землі.
Енергія, взаємодіючи з індивідуальною структурою каменю, наділяє його силою і проявляє його властивості.

Наші випускники знають про особливості кожного мінералу.
Натуральні камені
Тільки на перший погляд мінерали здаються холодними і безмовними. Але для тих, хто вміє їх слухати і розуміти, камені розкриють свої незвичайні можливості.

Наші випускники вміють взаємодіяти з мінералами!
Індивідуальний підхід
Амулет відображає внутрішню сутність свого володаря і балансує його потенціал.

Наші випускники мають практичні навички ефективного підбору мінералів для кожної людини.
Помічник у справі
Правильно підібраний камінь розкриває свої кращі властивості і береже відносини, приносить удачу, забезпечує захист від життєвих негараздів.

Наші випускники створюють амулети під будь-які запити.


Автор курсу-Анна Сарканич, дипломований психолог, АстроНумеролог, регресолог, автор книг і методик, засновник школи "Компас".

Глибокі знання, практичний досвід роботи в області психо-енергетичної корекції, дозволили Ганні створити унікальний курс " енергія каменів. Виготовлення браслетів-амулетів".

"Я виконую свою місію і продовжую ділитися своїми знаннями, вміннями і навичками з тими, хто готовий розвиватися, вдосконалюватися і духовно рости. Мінерали мають особливість-витрачати, накопичувати енергію і сприятливо впливати на чакрову систему. Натуральні камені допомагають справлятися з енергетичними блоками, активують ресурс для досягнення успіху у всіх сферах. Важливо правильно підібрати" працюють " камені під певний запит і активувати їх силу. Я вчу цьому на курсі".


https://privatelink.de/?https://kompasschool.com/stone?tpclid=yandex.6466249289646002360
 
Угорі