Що нового?

Придбаний компас. Тариф-Gold 2021 (Антон Маркін)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1835 ГРН
Учасників: 0 з 37
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 51.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

КОМУ підходить


  • Власники сайтів
  • SEO фахівці
Дуже добре підходить і для тих, хто раніше вже проходив мої курси ! Вперше за весь час, як я проводжу міні-курси тут буде модуль по збільшенню доходу. Раніше ні в одному з моїх курсів цього модуля не було. І в наступних міні-курсах його вже не буде, як ви вже могли помітити я роблю кожен зі своїх мініків унікальним, щодо інших. І модуль по збільшенню доходу.

Для яких типів сайтів підходить?

Для будь-яких сайтів, орієнтованих на російськомовну аудиторію, включаючи магазини, сайти послуг та інфосайти.

КОМУ не підходить

1-повний 0 (Я не навчаю SEO тих, хто це слово вперше чує)
2-Тим, хто працює виключно під Буржнет

особливості

  1. Всередині всі значущі нововведення SEO 2021 року
  2. Модуль по збільшенню доходу
  3. 5 способів залучення лідів, які можна впровадити за 1 день
  4. Уроки вийдуть всі разом і ти зможеш відразу ж їх вивчити
  5. Відповіді на питання від мене особисто
  6. Всередині невеликий марафон з впровадження основних технологій
  7. Це далеко не флагманський курс і це треба розуміти. Це лише шматочок пирога, але смачний шматочок і з вишенькою
тарифи:

економ

Складається тільки з 3х базових блоків:

Базові БЛОКИ:

БЛОК 1: ТЕОРІЯ. Розбираємо всі ключові особливості просування сайтів в 2021 році!

З цього уроку ти зрозумієш, що не так з SEO текстами, яку роль насправді грає швидкість сайту, відмінності посилань під Яндекс і під Гугл, як з ТОП 10 потрапити в ТОП 3 і багато іншого.


БЛОК 2: МАРАФОН. Складається з 7-ми практичних уроків. У кожному дана потужна самостійна техніка.
В рамках цього марафону я покажу тобі найефективнішу білу техніку для збільшення відвідуваності будь-якого сайту! Підходить і для Яндекс і для Гугл.

Якщо в минулих міні-курсах я давав лише поверхневе розуміння позиціювання, то цього разу ми будемо працювати набагато масштабніше.
Це буде міні-марафон з декількох уроків, де тобі необхідно буде повторити за мною основні кроки і отримати зростання для свого проекту.

БЛОК 3: ЗАРОБІТОК.

Модуль з двох великих уроків:

● Покроковий план збільшення доходу для SEO фахівця
● 5 способів знайти клієнтів на SEO в 2021

По суті це карта скарбів. Чіткі покрокові інструкції, які застосував я сам і люди з мого найближчого оточення, кого я вів за руку і які допомогли їм кратно збільшити свій дохід.

GOLD<–b>- (максимальний тариф-тут є все)

Курс складається з 3-х базових і 4-х додаткових уроків + солодощі:

ВСЕ що входить в ТАРИФ Економ

+ ДОП УРОКИ:

Дод. урок 1: покрокова модель ведення блогу з 3-х уроків

Дод. урок 2: нововведення позиційного підходу в 2021

Дод. урок 3: ключові проблеми позиціювання через які ти не отримуєш бажаний ТОП

Дод. урок 4: оновлення трафікового підходу в 2021

Продажник:
https://privatelink.de/?https://vk.com/lseo_blog
 
Угорі