Що нового?

Набір учасників Кондитерський курс. 2 рівень (Ольга Мартиновська, Антон Штипа)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 4600 ГРН
Учасників: 0 з 25
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 191.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Навчіться готувати більше 24-х кондитерських шедеврів, навіть якщо ніколи не дружили з духовою шафою

Кондитерський курс від UCA — це не про набір хаотичних відео та чітке дотримання рецептури. Наша місія — показати, що креативність для кондитера така ж важлива, як і філігранна техніка.

Завдяки кондитерському курсу від UCA ви віднайдете свій неповторний стиль.

Завдання Академії — подбати про те, щоб студенти стали професіоналами в кондитерському мистецтві. Саме тому ми розробили курс, у якому систематизували інформацію, зібрану в найкращих кондитерів країни, до кожного рецепту створили додаткові інтерпретації та пояснили все чітко й доступно — без секретів та таємниць — так, аби вийшло в кожного!

Студенти UCA — не лише наша гордість, але й

Ольга Мартиновська:
• суддя 2 сезону «МастерШеф. Професіонали»;
• співвласниця ресторану «Les Foodies» у Парижі;
• бренд-шеф київського «Win Bar»;
• переможниця 3 сезону «МастерШеф»;
• випускниця «Le Cordon Bleu»;
• пройшла стажування у «Le Oiseau Blanc Restaurant Paris» та «Paul Bocuse restaurant Auberge du Collonges»;
• веде кулінарний блог в Instagram з аудиторією понад 170 тисяч.

Антон Штипа:
• шеф та шеф-кондитер з 13-річним досвідом;
• переможець національного кубку з кондитерського мистецтва Coupe du Monde de la patisserie Ukraine 2019;

• участник міжнародного конкурсу в Парижі Coupe du Monde de la patisseriе;
• професійний куратор UCA.

Оля та Антон доступно викладають інформацію. Академія — найбільша кулінарно-кондитерська установа, що дозволяє працювати над курсом кращим кондитерам України та Франції.

#ukrainian_culinary_academy

От і завершився базовий курс в кулінарній Академії…
Ще одна домашка, і буду чекати на продовження. Чесно кажучи, я ніколи навіть подумати не міг, що буду вчитися основам кулінарії. Дізнавшись, що стартує такий курс, вирішив спробувати. І я не прогадав.
Чи крутий це курс? Однозначно так.
До чого варто бути готовим? Витрачати свій час. Як мінімум на перегляд матеріалів і виконання домашніх завдань. Бути готовим придбати щось з обладнання — це ваш комфорт. Бути готовим шукати і купувати необхідні і якісні продукти. До речі, продукти для домашніх завдань підібрані так, що це не коштує всіх грошей на світі :) Але в рецептах ви знайдете чим потішити себе і близьких.
Що змінилося для мене?
Змінився я. Я прокачався. А головне, у мене є купа ідей і натхнення.
Чи порадив би я цей курс? Так, так, і ще раз так.

https://culinaryacademy.com.ua/candy2level
 
Угорі