Що нового?

Набір учасників Конфлікт (Олександр Палієнко)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2464 ГРН
Учасників: 0 з 69
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 37.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
кожен з нас, так чи інакше, стикається з дискомфортом, який ми називаємо конфліктом. Іноді конфлікт-це спосіб життя людини. Причини цього можуть бути найрізноманітніші, наприклад: ідеалістичне мислення або мислення через заперечення, виклик дійсності або небажання взаємодіяти з нею. Деяких особистостей, ми називаємо неконфліктними людьми, лише здогадуючись про те, що криється за зовнішньою податливістю. Але чи означає Це, що таких людей не мучить конфлікт внутрішній? Що за енергія-конфлікт? Звідки вона береться і чому проявляється таким чином? Чи можливо уникнути конфлікт без шкоди для себе?

  • серце конфлікту: де зароджується конфлікт?
  • конфлікт, як шлях до вирішення протиріч і як засіб досягнення мети.
  • швидкий конфлікт і конфліктна взаємодія.
  • конфлікт між чоловіком і жінкою.
  • внутрішній конфлікт.
  • до чого призводить конфлікт в плюсі і мінусі.
  • конфлікт в мікро і макро фокусі.
  • Рубрика "50 питань".
список питань учасників:

  1. коли взаємодієш з іншою людиною, як визначити різницю між тим, щось, що я в цей момент відчуваю-це мої почуття по відношенню до цієї людини або я почав відчувати те, що відчуває ця людина? Чи є взагалі різниця? Як навчитися співналаштовуватися на іншу людину або групу людей, залишаючись при цьому собою в своєму хорошому?
  2. Що ви думаєте про те, що насправді ми в секунду переходимо з однієї реальності в іншу мільярди разів і ми не змінюємо світ чи реальність, а просто співналаштовуємося з бажаною дійсністю і переміщаємося в неї?
  3. Що таке любити себе?
  4. відчуваю себе жінкою, роблю практику зі стисненням промежини, є коханий чоловік, але сексу взагалі не хочеться. Чому?
  5. чому при практиці померти через секунду і жити 10 000 років легше померти ніж жити 10 000 років?
  6. до чого призведе збір персональних даних? З нас скрізь вимагають підпис на дозвіл обробки своїх даних, якщо відмовляємося, то і нам відмовляють у вступі до школи, медичної допомоги, участь у конкурсі і т.д. зате блокують наші рахунки і банківські карти.
  7. Олександр, зрозуміло, що ми біороботи, через нас проявляються сутності, але хто це я в майбутньому, хто я, який прописує мою програму, в кому проявляються мої родичі до 7-го коліна? Це основна сутність, яка живе в біороботі і контактує з іншими сутностями або біоробот пустушка?
  8. як чинити, якщо сам не збираєшся конфліктувати, а з'являються інші люди і підкопуються під тебе? Не просто бути в такому випадку, так як навіть газ відключають в квартирі
  9. будь-який розвиток-це конфлікт, як визначити в якому випадку це конфлікт для мене і мого розвитку в плюс, а в якому випадку — це конфлікт для мене в мінус?
  10. Як вирішити внутрішній конфлікт? Не приймаю себе, незадоволеність.
  11. Чи можна контролювати конфлікт? як треба поводитися під час конфлікту у відносинах? і в бізнесі?
  12. як гармонійно долати зону комфорту
  13. Як перетворити енергію конфлікту в потрібне русло?
  14. вже більше 2 років не продається нерухомість, від її продажу залежать серйозні зміни в житті. Чому і як на це вплинути ?
  15. Як боротися з конфліктом всередині себе-витрачати гроші. Начебто розумію, що необхідно робити покупки, витрачати на себе, коханих, але все відбувається через силу...
  16. Олександр, як після конфлікту відновити фізику?
  17. робила ваші техніки, ставила на щастя і задоволення і в підсумку переїхала в країну, яку мріяла (США). Але виник конфлікт з усією новою навколишньою обстановкою, повне неприйняття себе, країни і навіть чоловіка. Чи означає Це перехід на новий рівень або що мені не підходить Це місце?
  18. як найбільш ефективно для себе використовувати внутрішній конфлікт? Як зрозуміти в яку сторону рухатися?
  19. внутрішній конфлікт, як роздвоєння: одна частина говорити робити, інша не робити. Що робити в цих випадках?
  20. Як повинен відчувати себе людина після конфлікту, коли це йому на благо?
  21. коли доводиться жити з неврівноваженими людьми, наркоманами, чи є сенс конфліктувати з ними?
  22. Як вирішити ситуацію коли відносини в сім'ї без наповнення і вже є маленька дитина?
  23. скажіть будь ласка як уникнути конфлікту з чоловіком який весь час промовляє побажання смерті мені і моїй мамі?
  24. Як підтримувати чоловіка при втраті бізнесу, грошей, пошуку нової роботи, якщо він знаходиться в негативі і зневірі? (Раніше був мільйонером). Сумувати з ним або, не вникаючи в його проблеми, щасливо займатися собою? Як зробити з нього мільярдера? PS: одружилися недавно.
  25. Що таке жадібність? Чому у відносинах з дружиною хочеться спільної участі у витратах, справедливості, партнерства?
  26. чому хочеться робити дуже багато фізики?
  27. потрібно вести бюджет по витратах сім'ї,і веде твоя сім'я його?
  28. конфлікт часто супроводжується висловлюванням претензій, засудженням, образою, неприйняттям — всім тим, що ви говорите не робити. Як же тоді проходити через конфлікт і не стримувати емоції, але не впадати при цьому в претензії, засудження та інше?
  29. Чи має сенс батькам конфліктувати з дітьми, адже то як поводяться діти це відображення батьків?
  30. Як подолати конфлікт з собою? Є відчуття, що останній чоловік перевів на новий рівень. З чоловіком розлучилася (раптом пропав до нього інтерес). Одночасно з цим з'явилося відчуття, що і колишньою діяльністю займатися не хочу (прям як ніби відключили мене — взагалі в голові порожнеча). Чим займатися тепер не розумію. Всередині якесь протиборство - що ніби як потрібно чимось займатися ... Що робити? Як прийти до розуміння і внутрішньої гармонії?
  31. як під час усвідомленого конфлікту ставитися до ситуації холоднокровно, спокійно?
  32. довгий час не можу змінити переконання: бійка — єдиний вихід з конфлікту двох чоловіків чиї інтереси різко перетинаються. Виходить що: або той хто внутрішньо слабкіше відступає без бійки, або бійка?
  33. Чи є можливість виходу на наступний рівень, не конфліктуючи з попереднім? Іншим словом-зберігаючи щирі хороші відносини з людьми, речами і поняттями, які залишилися позаду.
  34. дуже часті конфлікти з коханим чоловіком з різних приводів. Що це означає? Невже це постійне зростання? Чому тоді так непросто з цим жити? Хоч і після конфлікту стає набагато легше, зовсім скоро настає наступний....... Або це означає, що поруч не та людина поруч?
  35. Що робити, якщо на самоті комфортно, з людьми цікаво, але дізнаєшся їх краще і не хочеться спілкуватися. Де знайти людей з більш високою вібрацією.
  36. Як навчитися приймати швидко рішення і не боятися помилитися? Спокійно ставитися до своїх помилок?
  37. Як прибрати поспіх, якщо прийняті високі зобов'язання і стандарти?
  38. Олександр, ви сказали, що кожна країна має свою енергетику. Тоді наскільки застосовні матеріали вебінарів і прогнозів поза Росією — особливо в країнах, де все і все розвивається повільно і поступально, немає ніяких злетів і падінь і немає особливих конфліктів, а діяльність, подібна вашій, присікається ще в зародку?
  39. Олександр, розкажіть детальніше, що для вас означає розвиток?
  40. ви колись говорили, що змінили своє ставлення до елітної сім'ї і що вона теж хоче, щоб ми отримували щастя і задоволення, а не тільки низькочастотні вібрації. А тепер виходить, що чим гірше нам, тим краще їм? Як так?
  41. Як зрозуміти, що заходить нова програма, за якими ознаками, на що звертати увагу? І як визначити яка саме програма?
  42. Олександр, Як навчитися бути дисциплінованим: приходити і робити все вчасно?
  43. якими можуть бути кращі варіанти конфліктів з протилежною статтю? Як правильно проходити конфлікти якщо людина закрита і вперта? Згадується притча про гівно ("я тебе з'їм") — але там в кращому варіанті немає місця конфлікту.
  44. виходить, "космічні" закони важливіше соціальних, і необхідно конфліктувати з соціумом, але спокійно?
  45. Олександр, Що таке багатослівність? Це емоції? Як висловлювати свої думки коротко і по суті?
  46. Що означає "вміти спостерігати"
  47. Олександр, якщо конфлікт повторюється знову і знову, виникає відчуття, що не можеш вирватися за межі кола, про що це говорить і як потрібно діяти в цьому випадку?
  48. Як визначити і гармонізувати свій темп розвитку, який буде на благо? Тому як, коли ти занадто швидко починаєш йти в розвиток, тебе гальмують і відкидають назад.
  49. Як зрозуміти, що відчуття, які ми відчуваємо і щодо яких діємо, насправді були викликані бажанням розвиватися, а не від консерватизму і категоричності?
  50. виходить, що самокопання-анітрохи не конфлікт розвиваючий, а недолік, залипання — частина програми, пункт для опрацювання?
https://privatelink.de/?https://apalienko.com/event/vebinar-konflikt/
 
Угорі