Що нового?

Набір учасників [Korica.school] Навчання для декораторів. №3 Модуль з візуалізації фотозон на телефоні (Юлія Курган)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1900 ГРН
Учасників: 0 з 20
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 98.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Навчання для декораторів, БЕЗ ВОДИ!!!


Юлія Курган (Кориця)


decorator • koricaEvent • koricaSchool


Привіт, мене звати Юлія Курган, але в нашому декораторському світі, всі знають мене, як Юля Korica
Мої проєкти та lifestile ви можете переглянути в соц.мережах, та зрозуміти, що я майже динозавр у цій справі))
Мене завжди напружувала нестача простої та швидкої інформації, дієвих перевірених технік та інструментів. Тому, я вирішила поділитися своїми знаннями. Саме завдяки цим знанням та навичкам, я з командою, мала змогу оформлювати до 7 фотозон на день, реалізовувала півмільйонний проєкт, та відвідала 7 країн світу, дві з яких були в моєму «wish list» ще з дитинства.
Вже майже два роки я навчаю найкращих декораторів із різних куточків світу. Понад 500 учнів пройшли мої модулі та вийшли на новий рівень.
Кожен урок заснований на практичному досвіді. Я ділюся тільки тим, що використовую в роботі сама. Моя мета навчити створювати фотозони технічно, спростити ваші робочі процеси та збільшити продажі. Тут не буде піврічних курсів про те, що таке «латекс», лише дієві інструменти та навички, які ви зможете монетизувати одразу.


Переваги наших модулів

Максимально зрозуміла інформація, БЕЗ ВОДИ та зайвих міркувань. Купляючи модулі ви економите найцінніший ресурс - свій час

Модулі побудовані на принципі "бери і роби". Отримані знання можна використати одразу при наступному замовлені. Доступ до навчання, не обмежений у часі.

Інформація, яка пройшла перевірку сотнями декораторів і довела свою ефективність, економічність, спростила процеси узгодження і підвищила продажі

Кожен декоратор знає свої слабкі сторони, тож має змогу купити лише необхідні модулі, які допоможуть їх покращити та посилити свої навички.

Практичні лайфхаки та техніки з особистого досвіду, які щоденно застосовувалися на монтажах комерційних та творчих масштабних проєктах

Ви зможете окупити навчання того ж дня, за допомогою отриманих навичок. Деякі учні виконують замовлення для клієнтів, відразу після проходження навчання, це стосується модуля з візуалізації на телефоні


№3 Модуль з візуалізації фотозон на телефоні

1900 грн.

Покрокова відео інструкція, яка складається з 4 уроків:

  • Створення візуалізацій на телефоні в безкоштовній програмі
  • Окремий урок створення візуалізацій композицій з гелієвих кульок
  • Більше не потрібно пояснювати на пальцях клієнтам, який вигляд матиме оформлення
  • Ви зможете відобразити будь-яку вашу ідею, за 5 хвилин без дизайнера
  • Візуалізації можна використовувати, як портфоліо
  • У вартість навчання входить добірка з кульок, кластерів і елементи для роботи
  • Доступ до навчання, не обмежений
Бонус при купівлі

додавання у чат із розборами фотозон 1000 грн. безкоштовно


https://korica.school/
 
Угорі