Що нового?

Набір учасників Корисні фішки бацзи перезавантаження (Інна Волкова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 9614 ГРН
Учасників: 0 з 19
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 526.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Немає межі досконалості!

Заново в хорошій якості спеціально для дистанційного навчання знімаємо один з найкращих і повних курсів бацзи

Попередня версія була чудовою, як на мій погляд, але це відеозапис живого курсу в класі з великою кількістю відволікань на питання із залу

Зараз випускаємо стрункий курс, без кроків в сторону. Які часто заплутують початківців

Робимо все, що в наших силах для полегшення розуміння, наводимо безліч прикладів

Поки я викладала наживо, я бачила очі кожного студента, і, якщо помічала, що хтось втрачає нитку міркувань, повторювала, пояснювала, приходила на допомогу тут і зараз

Тепер з'ясовувати розуміння буду за результатами тестів

30 сторінок тестів написала. Готуйтеся! Буде цікаво 

Все за матеріалом, якщо вивчаєте уважно, відповісте елементарно

А після тестів, Ласкаво просимо обговорювати карти

Це легкий курс, з шаблонами і алгоритмами

Всім "старичкам" теж рекомендую послухати

Чим більше теорій люди знають, тим все далі відлітають в захмарні дали, забуваючи, що вони працюють
Сподіваюся довести до автоматизму етапи аналізу карт за різними темами. Щоб можна було давати відповіді, практично не замислюючись.

Жартую, звичайно. Думати завжди потрібно.

Хочу швидкість мислення на бацзишние теми зробити порівнянною зі швидкістю звуку.

Коли ми говоримо рідною мовою, ми говоримо дуже швидко, мова ллється рікою при обговоренні знайомої і цікавої теми. Я хочу зробити для вас мову бацзи таким же рідним, яким він став для мене.

І ви моментально будете бачити теми характеру, кар'єри, багатства, здоров'я, романтики, сім'ї та шлюбу.

Я покривлю душею, якщо скажу, що за 12 годин щільного навчання навчу вас всьому в Бацзи. Я дам вам можливість бачити з висоти пташиного польоту яскраві моменти в значущих темах.

Коли ми вивчаємо іноземну мову є рівень достатній для побутового спілкування, для подорожей, замовлень в ресторані. Ви можете порозумітися, і Вам допоможуть.

Після вивчення курсу Ви вирішите багато своїх завдань.

Зрозумієте, що деякі завдання вирішувати не потрібно, а потрібно вдосконалюватися і досягати вершин в тому, в чому ви гарні!

Бацзи-це найкращий інструмент для розуміння свого шляху.



Через пару тижнів після запуску курсу проведу живий ефір з розглядом питань по ваших картах. Підготовка такого заходу, щоб воно було цікавим для всіх, вимагає часу

І я хотіла б зібрати карти бажаючих заздалегідь.

Тому для всіх, що зареєструвалися на курс до 25 листопада є опція – розгляд яскравої значущої риси карти бацзи



випуск курсу 25 листопада 2021

що ви будете вміти після проходження курсу і підготовчої програми до нього?
Ми навчимося бачити в картах

Характер, перше враження


  • яскраві риси характеру-легкість, приємність, чарівність, життєрадісність і оптимізм, товариськість, впертість, занудство, допитливість, скандальність, егоїзм, щедрість, скупість, ощадливість, волелюбність, креативність, вміння добре говорити, спокій або занепокоєння в натурі.
  • помітність і непомітність людини
  • молодих старичків і Вічно Юних пенсіонерів
  • пристрасть до чистоти і порядку, людей з ідеальними зачісками в будь-яких ситуаціях, в ідеально начищеному взутті і ідеально наглаженной одязі, як ніби одяг на них не мнеться
  • " Бардачні " карти-карти людей, у кого шкарпетки і сорочки, валяються упереміш з підручниками і посипані крихтами печива і обгортками від цукерок, від кого одяг "відпадає" по дорозі в кімнату і так і валяється тижнями, якщо ніхто не прибере

Романтика



  • красиві люди
  • велелюбність у чоловіків і жінок
  • закоханості, вірність і зради
  • таємних і явних коханців і коханок
  • періоди шлюбу і розлучення, довгі і короткі шлюби
  • карти людей, нездатні мати довгострокові відносини
  • "щасливі лотерейні квиточки" для партнерів – жінки і чоловіки, союз з якими неминуче приносить багатство

Сім'я



  • Люди, які збирають великі сім'ї під своє крило
  • відносини між родичами
  • що людині дають батьки
  • хто успішніший-людина або її батьки
  • карти людей, чиї діти обов'язково будуть успішні
  • карти людей, чиї батьки проживуть дуже довго

Освіта



  • розумні люди
  • "розумниці і розумники", позбавлені дитинства, які малюють контурні карти до 2-х годин ночі, і падають під стіл від втоми, але вже о 6 ранку схоплюються, щоб Повторити вірш, мають табелі з вищими оцінками в молодшій і середній школі
  • геніальні "халявщики" від освіти, хто ніколи не витрачає на домашку більше 15 хвилин, не готується до іспитів, але примудряється все здавати на хороші бали
  • діти, яких люблять вчителі
  • періоди успіху і неуспіху в освітній сфері
  • Люди, які легко вступають до вузів

Здоров'я.



  • потенціал міцного здоров'я
  • найяскравіші ознаки подій в темі здоров'я
  • Люди без інстинкту самозбереження
  • Люди, хто пестить і плекає себе

Кар'єра



  • за наймом або на себе
  • фрілансери та самозайняті
  • потенціал високої кар'єри і великої влади
  • працездатність-здатність працювати 12 годин на добу 7 днів на тиждень без відпусток роками.
  • вміння заводити друзів і налагоджувати зв'язки
  • чесність і бажання прибрехати в картах
  • Дар підпорядковувати собі людей, начальників, чоловіка, дітей, батьків
  • командні гравці
  • геніальні продавці
  • ораторський талант, геніальні спікери
  • геніальні співаки
  • письменники і журналісти, люди культури і мистецтва

багатство



  • багата долі
  • спадкоємці станів
  • Люди, які роблять себе самі
  • Люди, які отримують стан на час
  • найщасливіші карти
  • Люди, які насолоджуються комфортним життям в будь-які часи

Лайфхаки з пошуку людей для себе і своїх близьких



  • Хороший учитель
  • хороша няня
  • Хороший доктор
  • Друг на довгі роки
  • Спаситель в складних ситуаціях
у новій редакції Розширена тему здоров'я, додана тема проблем з вагою - як з надлишком , так і недоліком, і тема метафізичних методів корекції ваги

Дуже докладно з великою кількістю прикладів розглянуто тему Визначення корисних елементів за двома різними системами з поясненням, для чого використовується такий підхід

Ще більш детально вивчаємо характер і сильні сторони кожної людини, які приведуть його до успіху

Приклади, Приклади, Приклади на кожну тему. Не теоретизування, а чіткий алгоритм

набори ПРАВИЛ


  • план аналізу характеру
  • план аналізу романтичних відносин
  • план аналізу сімейних відносин
  • план аналізу інтелекту та освіти
  • план аналізу здоров'я (початковий рівень)
  • план аналізу професії
  • план аналізу багатства
  • план прогнозування подій
  • підбір персоналу і корисних людей
вартість участі $350

Дистанційний курс
https://privatelink.de/?https://feng-shui.ua/study/course.php?ID=10162
 
Угорі