Що нового?

Набір учасників [Корисні тортики] дитячі торти (Ілона Бербер)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 364 ГРН
Учасників: 0 з 5
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 75.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
це рецепти, за якими я постійно печу дитячі торти. Мої замовники-батьки діток від рочки приблизно до п'яти років, яким важливо, що їсть їх дитина.
Це пов'язано або з показаннями здоров'я (алергії і непереносимості), або з незрілістю травної системи і обмеженим вибором інгредієнтів, або просто з вдумливим підходом до харчування.

Адже нагодувати дитя повсякденному здоровою їжею набагато простіше, ніж солодким, яке повинно принести радість, а не шкоду.

А торт для фотосесії малюка? Він обов'язково повинен запустити туди пальці і неодмінно захоче їх облизати)))


ви навчитеся робити чотири дитячих торта:

дитячий фруктовий торт (банан/манго/яблуко)
Без білого рафінованого цукру і без будь-яких підсолоджувачів (тобто пребіосвіта, фітпараду, еритриту, кокосового цукру і сиропів) - тільки солодкість натуральних фруктів. І цей торт можна найменшим - наприклад на святкування першого року життя.

Будь дитяче свято асоціюється з тортом. І для батьків важливо, щоб торт, який так чи інакше відкусить дитина - а дитина неодмінно помітить це диво-дивне на столі - був зі знайомих продуктів. Адже в рік-півтора раціон дитини вкрай обмежений! Хочеться, щоб свято пройшло без несподіванок, правда?) А не давати малюкові будь - який цукор-це найкраще, що можуть зробити для нього батьки. Адже саме вони визначають, що їсть дитина, а значить вони формують його здоров'я і харчові переваги в майбутньому.

банановий торт (без яєць, будь-яких молочних продуктів, з невеликою кількістю цукру)
Також підходить дітлахам будь-якого віку. Бісквіти на найсолодших бананах, бананова начинка, кокосовий крем і супермінімальне підсолоджування!

Торт (з яйцями, без молочних продуктів, з гіпоалергенної начинкою і заварним кремом без кокосів)
Базові білі коржі на звичайній борошні, яблука або груші всередині, крем, який можна зробити на будь-якому рослинному молоці, переважному для дитини, і вирівнювання без молочних продуктів.

Торт (без яєць і цільного молока з кремом на домашньому м'якому сирі з кефіру)
Алергія багатолика, і часто діткам не підходить незбиране молоко, вершкове масло, зате відмінно йдуть кефірчики або дитячі сирки. І це смак знайомої дитячої булочки, яку дитина запиває кефіром. Смачно, просто і ніяких проявів алергії!
https://privatelink.de/?http://polzatort.ru/baby-cakes
 
Угорі