Що нового?

Придбаний Короткий курс чарівництва, щоб стати майстром втілення (Лана Сапір)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1774 ГРН
Учасників: 0 з 62
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 29.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
з офіційним інструктором нейрографіки Ланою Логінською

Май на увазі: душа ніколи не залишить тебе в спокої, так і буде тормошити. І все тому, що твоя душа знає: саме бажання забезпечують рух вперед.
А це ж і є життя: коли вперед.
Якщо знати як бажання втілювати, то жити дивно легко і приємно! Саме цьому ми і будемо вчитися-втілювати свої бажання

програма містить в собі освоєння різних інструментів нейрографіки, коуч-технології, енергетичні практики.

КУРС для тих хто ЗАЖУРИВ, але не планував здаватися
За 14 днів курсу я розповім, як використовуючи свій мозок, втілювати найсміливіші мрії. Поділюся прийомами втілення бажаного і покажу, як їх практикувати продуктивно - з гарантованим отриманням бажаного.

що я ПОКАЖУ на курсі (і навчу цим користуватися)
  • Один з кращих способів визначати, що з бажаного має сильний потенціал стати доконаним фактом, а щодо чого краще перестати будувати ілюзії
  • Два інструменти втілення задуманого-прикладні інструменти допомагають бажаному здійснитися гарантовано
  • один сильний принцип, який перетворює звичайну людину в майстра втілення
  • чотири нейрографічних малюнка виконуючих бажання
я передам тобі саме те з практичного, за що можу поручитися.
Всі прийоми, включені в" короткий курс чарівництва", я спочатку випробувала на собі і з повною відповідальністю стверджую: це працює. Заводи і пароплави не обіцяю, але рухаючись поступово, закриєш першорядні, нагальні потреби:
  • пристойну прибутковість. Таку, щоб про гроші не думати;
  • добротне і красиве житло. І щоб неодмінно по вищому розряду – як ти його собі уявляєш;
  • подорожі. І не тільки раз на рік за обіцянкою, а так: захотілося подивитися одягнену в квітучу сакуру Прагу – в літак, щоб бачити це диво своїми очима
  • щасливі відносини. І теж-як ти їх собі уявляєш
  • що там ще з насущного? Склади свій список, і нехай він буде посміли
https://privatelink.de/?http://garmony2021.tilda.ws/magic
 
Угорі