Що нового?

Придбаний [Kosha] енергія молодості. Потік 3. Травень 2020 (Анастасія Талан)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1284 ГРН
Учасників: 0 з 30
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 44.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор


авторський марафон "енергія молодості " - це перезавантаження, омолодження, підвищення енергії і привабливості, яке нам всім так необхідно.

У ці 3 тижні я вклала знання, накопичені за 7 років практики: це і база самомасажу обличчя, і робота з окремими "проблемними" зонами, і вправи на тіло, і зрозуміла інформація по догляду за шкірою обличчя і тіла.

ви дізнаєтеся прийоми з остеопатії, міофасціального підходу, масаж гуашів і банками. Я дуже хочу поділитися з вами цими знаннями, які безумовно наситять вас енергією молодості і красою.

Марафон підходить для будь - якого віку-18-100
Вагітним, годуючим-можна!

протипоказання: серйозні захворювання або травми, при яких протипоказаний масаж і фізична активність
Якщо у вас є запальні елементи на обличчі (прищі, акне) - то більшу частину прийомів вам виконувати можна, і навіть потрібно, щоб очистити лімфатичну систему. Але обов'язково потрібно підібрати гарне некомедогенное масло.

що вам знадобиться:
  • масло для обличчя (я дуже люблю і рекомендую KOSHA (1690 руб), але підійдуть і інші, розроблені для шкіри обличчя
  • баночки і гуаша за бажанням (будуть прийоми з ними, але ви можете обійтися руками)
Тривалість 3 тижні.


Детальніше на сайті, що продає:
https://shopkosha.ru/marafons
 
Угорі