Що нового?

Придбаний Котячі (Юлія Дубініна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 5331 ГРН
Учасників: 0 з 58
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 95.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

це самий об'ємний курс, самий насичений, концентрований і ефектний. Так як кішки, будь то домашні або дикі, на мій погляд — один з найбажаніших об'єктів для зображення анімалістами. Але в той же час і найскладніший. Так як малювання їх вовни це послідовний, технічно вивірений, тонкий процес. Крім цього вкрай важливо правильно вибрати папір. Для кожної кішки вона своя, та сама, ідеальна, яка допоможе, а десь і за Вас намалює! На курсі я використовую три види паперу, що б максимально розкрити тему її вибору для анімалістики. На першому уроці ми відпрацюємо особливості малювання на кожен з них, відчуємо її, я розповім у якого паперу які особливості, плюси і мінуси. Потім ми намалюємо 6 картин із зображенням обсолютно різних кішок. Від Домашнього Сфінкса розміром менше А4 до царя тварин — граціозного Лева розміром 50х65.


-Курс підходить для малюють, люблячих тварин, а так само копіткість в роботі. Потрібно буде терпіння, уважність і акуратність. І готовність витрачати на 1 картину досить велика кількість часу (але нехай це не лякає, ви можете розбивати її на необмежену кількість днів) .Це головні вимоги навичок академічного малюнка не потрібно. Малюнок виконаємо спрощеним способом, який дозволить точно передати пропорції. Впораються навіть початківці!
  • Ми відпрацюємо величезну кількість фактур і видів вовни. На першому занятті я поставлю вам руку, ми відпрацюємо основні прийоми на різних видах паперу, а потім напишемо 6 повноцінних картин з різними кішками.
  • Ми будемо працювати на трьох видах паперу. Це дозволить надалі безпомилково вибирати папір необхідну саме для Вашої натури.
-Вас чекає 7 дуже насичених, докладних уроків, після яких ви зможете, на основі отриманих знань, малювати портрети кішок самостійно.
- У своїх відео я майже нічого не скорочую, дуже багато макро, що б побачити всі тонкощі роботи. Уроки детально озвучені, що б максимально пояснити техніку, порядок дій, принципи реалістичної техніки малювання тварин.

https://privatelink.de/?https://www.juliadubinina.art/kurs-koshachi
 
Угорі