Що нового?

Придбаний [Краніосакральна академія] крижі-1 (Костянтин Шарапов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2206 ГРН
Учасників: 1 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 99.7 ГРН
4%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

остеопатія вивчає і регулює мікроподвіжность анатомічних структур, серед яких крижів відводиться важливе місце.


Крижі-це маріонетка і тиран в системі механічних і енергетичних зв'язків.
Для травматолога крижі не дуже цікавий, травми крижів зустрічаються рідше ніж інших кісток. Для нейрохірурга крижі зовсім не цікавий, оперувати його рідко доводиться.
Для остеопата крижі важливий теоретично і практично, адже на кожній процедурі йому приділяють належну увагу. Коли 30 років тому мої вчителі мені розповідали, що дослідженню крижів патріархи остеопатії приділяли нерідко більшу частину процедури, то я ставився до цього з іронією. Коли ж сам почав тестувати крижі, то зненавидів його за завдані незручності. Нерідко моя рука відвалювалася від його жорсткості і блідла від його тиску.

Згодом я навчився з хрещеним розмовляти і розуміти мову механічних і енергетичних зв'язків. Крижі маріонетка, коли пристосовується до кісток тазу і грудним хребців. Крижі перетворюється в тирана, коли контролюючи поперекові хребці може стати причиною міжхребцевих гриж. Крижі маріонетка в своєму пристосування до вісцеральних структур і в той же час може стати причиною хвороб органів малого таза. Крижі спільно з Ду май контролює всю краніосакральну систему і ми знаходимо цьому пояснення в стародавніх першоджерелах традиційної медицини.

Крижі вміє і готовий розговорити, він багато чого може розповісти. На семінарі ми спробуємо зрозуміти мову рухливості крижів при розборі мануальних технік. Зрозуміти для того, щоб у своїй щоденній практики, використовуючи інформацію отриману на семінарі, отримувати задоволення в діалозі з хресному. Крижі-це дивовижний орган-система, який дуже і дуже балакучий, і який любить остеопатів знають його мову.


https://privatelink.de/?https://cranio-acad.ru/vebinary-v-zapisi#!/tproduct/374401554-1635859954576
 
Угорі