Що нового?

Набір учасників Куди інвестувати в 2020 році. Прописуємо свою інвестиційну стратегію (Олександр Євстигнєєв)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 12500 ГРН
Учасників: 0 з 115
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 113 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Куди вкласти свої гроші вигідно і без ризиків їх втрати? Таке питання постійно задають мої читачі. З таким запитом приходять клієнти на мою особисту консультацію. Моя відповідь ви добре знаєте - " немає короткої відповіді на це питання. Є відповідь довга і багато-векторна".
  • по-перше, інвестиції повинні бути регулярними, а не разовими (випадковими).
  • по-друге, кожній людині/сім'ї слід наповнювати свій ІНВЕСТ.портфель різними інструментами та активами (бо немає одного "ідеального" варіанту вкладення грошей, який би постійно зростав у ціні).
  • по-третє, не дивлячись на гадану складність теми інвестицій — це зовсім не так.
так, вам доведеться розібратися з кількома специфічними термінами. Так, вам доведеться відкрити кілька рахунків у різних ІНВЕСТ.компанія. Але зробити це буде під силу будь-якій людині (навіть страшно далекому від теми інвестицій). Щоб полегшити своїм передплатникам знайомство з темою грамотного вкладення грошей, я проведу в цей четвер вебінар ""куди вкласти гроші в 2020 році. ІНВЕСТ.стратегія на 2020 рік".

ось які теми ми розберемо з вами на вебінарі:

1) Як захистити свої гроші від інфляції.
  1. з якої мінімальної суми можна починати робити інвестиції.
  2. Які інструменти повинні бути в "портфелі" у кожного інвестора.
  3. що дозволило мені за рік заробити 53%.
  4. Чому "спекулянти" в кінцевому підсумку завжди програють "інвесторам".
  5. Гео-арбітраж як джерело грошей для регулярних інвестицій.
  6. податківець Мішустін став прем'єром — як це відіб'ється на нас (приватних інвесторах).
  7. чи перетвориться Китайський коронавірус в "Чорного лебедя", який обрушить світові фінансові ринки (і як від цього захиститися).
  8. як при вкладенні грошей не потрапити в лапи шахраїв і фінансових пірамід.

https://privatelink.de/?http://shop.evstegneev.com/invest-2020/
 
Угорі