Що нового?

Придбаний Кундаліні йога (Анастасія Хонда)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1100 ГРН
Учасників: 0 з 49
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 23.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

поділюся улюбленими і самими працюючими інструментами КЙ. Тільки суть-без води, ефективна практика на кожен день. 21 день-кращі практики з найважливіших і актуальних тем. Всього 5-11 хвилин в день, для тих, хто не готовий витрачати більше. І навіть це вже достатньо. Просто довірся, КЙ потужно працює! У тебе з'являться чарівні інструменти на всі випадки життя, щоб продовжувати далі самостійно. І головне, як коректно увійти в КЙ і отримати дивовижний ефект!

Найактуальнішу тобі техніку, після курсу-ти візьмеш на щоденне виконання протягом 40 днів! Це запорука результату. І обов'язково розкажеш мені після, як змінилося твоє життя!

кожен день-ви будете отримувати нову практику на нову тему.
Я зібрала найактуальніші і важливі (творчість, любов, відносини, Гроші, звільнення від болю, страхів і образ..)
Кожен день-ви будете виконувати різні Крійі, щоб відчути, що то таке КЙ і відчути різні вібрації.
Але по завершенню курсу - ви точно будете знати, що саме вам відгукується і важливо в даний момент! Яку тему ви хочете прокачати першої - її і візьмете на щоденне виконання протягом 40 днів. І після, зможете рухатися далі!

кожен день-ви будете отримувати нову практику на нову тему.
Я зібрала найактуальніші і важливі (творчість, любов, відносини, Гроші, звільнення від болю, страхів і образ..)
Кожен день-ви будете виконувати різні Крійі, щоб відчути, що то таке КЙ і відчути різні вібрації.
Але по завершенню курсу - ви точно будете знати, що саме вам відгукується і важливо в даний момент! Яку тему ви хочете прокачати першої - її і візьмете на щоденне виконання протягом 40 днів. І після, зможете рухатися далі!
Кундаліні йога-що це?

У К. й немає хендстендов, шпагатів, та іншої акробатики. Тут інші цілі і зовсім інший вид практики. Її величезна трансформуюча сила творить чудеса, так швидко і відчутно, що багатьом навіть не віриться. Але почавши щодня практикувати, люди і їх життя змінюються так стрімко, що я можу назвати це тільки дивом, без будь-яких логічних пояснень.

Я практикую К.Й. вже багато років і саме з неї почалися мої найголовніші трансформації в житті. Тому з таким інструментом розлучатися я не планую! У к. немає асан як в хатха йозі, тільки Крійі і медитації різного типу (динамічні, з мантрою, через дихальні техніки). І навіть 11 хвилин медитації в день-вже достатньо, щоб відчути її силу!

Велика кількість технік-кожна працює з конкретною темою і вирішує конкретний запит: звільнення від негативу, страхів і травм минулого, розкриття любові в серці, сексуальності, творчості, грошового потоку, процвітання і т. д.. Просто бери необхідний тобі інструмент і застосовуй! Також, є базові кореневі крийй, які є найпотужнішими. Саме з такими-я познайомлю вас на моєму курсі!

Для отримання відчутного ефекту від обраної практики-необхідно виконувати її щодня без пропусків, 11 хвилин (і більше при бажанні) протягом 40-120 днів. Це важливо і це дійсно працює! Якщо ви знайшли" свою " техніку і відчуваєте наскільки ефективно вона працює для вас - ви можете практикувати її хоч все життя. У мене є улюблені Основні, які я практикую протягом багатьох років.

Цікаво, що до знайомства з КЙ-хатха для мене була мукою, а до шпагатів та іншого було далеко..через 4 роки КЙ, медитацій, і роботи над своєю свідомістю я повернулася до тіла..і здивувалася-на що воно раптом стало здатне. Як то природно і легко. Робота з тілом не менш важлива, ніж робота зі свідомістю. І все має взаємозв'язок. Але, якщо вам необхідний більш ефективний прогрес внутрішніх і зовнішніх трансформацій - КЙ в цьому питанні потужний інструмент і ідеальне доповнення до будь-якої фізики.

кожен день-ви будете отримувати нову практику на нову тему.
Я зібрала найактуальніші і важливі (творчість, любов, відносини, Гроші, звільнення від болю, страхів і образ..)
Кожен день-ви будете виконувати різні Крійі, щоб відчути, що то таке КЙ і відчути різні вібрації.
Але по завершенню курсу - ви точно будете знати, що саме вам відгукується і важливо в даний момент! Яку тему ви хочете прокачати першої - її і візьмете на щоденне виконання протягом 40 днів. І після, зможете рухатися далі!
Продажник:
https://taplink.cc/naya_khanda/p/dd5ee/
 
Угорі