Що нового?

Набір учасників [kundalini-online] Назустріч долі. 10-денний марафон Кундаліні Йоги (Олена Іванівна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 607 ГРН
Учасників: 0 з 25
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 25.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

справ Міллман. Шлях мирного воїна

Один із Законів Успіху говорить-використовуй ті обставини, які є у тебе прямо зараз!

Багато хто з нас думають, що от якби я був (а) в іншому місці або в інший час, От якби у мене було багато грошей або іншу освіту, ось тоді б я тоді б я відкрив свій бізнес/створив щось/написав книгу і т. д.

Але істина в тому, що ми-частина Великого цілого і в саме в цьому моменті, саме тут і зараз укладений трамплін для стрибка вгору в в іншу реальність, в життя вашої мрії і самореалізації!!! Не вірите?! Але це так! Навколо вас завжди є можливості для зростання і зміни долі або з'єднання з вашою справжньою долею! Заради якої Ви і були народжені! І життя завжди розкидає підказки на шляху і подає вам знаки, показує напрямки руху. Але у вас може не вистачати рівня уважності, інтуїції та енергії, щоб побачити ці знаки і діяти!

для кого буде корисний цей марафон
  • для тих, хто відчуває, що йде "не по долі" - немає відчуття потоку і підтримки від Всесвіту
  • для тих, хто відчуває, що поточна життєва ситуація не радує, але немає розуміння, куди рухатися далі
  • для тих, хто знає, що зміни давно назріли, але немає енергії і натхнення рухатися і змінювати своє життя
  • для тих, хто хоче побачити підказки Всесвіту і увійти в космічний резонанс зі своєю долею і призначенням
  • для тих, хто хоче вирости в усвідомленості і припинити скаржитися на долю, батьків, важке дитинство та інші обставини, і взяти відповідальність за своє життя
що Ви отримаєте, пройшовши 10-денний марафон
  • Кардинально Підвищіть рівень енергії, натхнення, спраги дії і підніміть кундаліні-енергію усвідомлення і творчого потенціалу
  • поліпшите функціонування всіх систем організму, особливо органів шлунково-кишкового тракту і малого таза
  • Підсиліть ваш Дух і здатність діяти, щоб змінювати життя і досягати нових цілей
  • З вами відбудуться "випадкові" зустрічі, осяяння або інші знаки, які стануть віхами і підказками на шляху повного розкриття вашого творчого потенціалу
  • ви зростите величезну впевненість в собі і самоповагу, яке починає відбуватися, коли ви берете на себе зобов'язання і чітко прямуєте йому
  • Ваше життя почне змінюватися відповідно до вашого нового рівня енергії і усвідомленості. Ви берете участь, що вас "ведуть" і підтримують невидимі сили Всесвіту і золотого ланцюга вчення Кундаліні Йоги
https://privatelink.de/?https://kundalini-online.ru/blog/877878
 
Угорі