Що нового?

Набір учасників Курс Аксесуари (Наталія Васів)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 552 ГРН
Учасників: 0 з 21
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 27.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
онлайн-Курс аксесуари шапки, шарфи, рукавиці, мітенки, шкарпетки
♀ Дорогі друзі запрошую всіх бажаючих на черговий крутий спільник з в'язання зимових модних аксесуарів: шапок, шарфів, рукавиць, шкарпеток, мітенок. Зима за вікном і давайте утеплимося самі і порадуємо наших близьких.
Ціна: 1500р
  • Тривалість 4 тижні
  • Рівень: початковий, середній
  • Тема: в'язання модних в'язаних зимових аксесуарів-шапок, шарфів, шкарпеток, рукавиць і т. д.
  • Машина: будь-яка двофонтурна або однофонтурна. На курсі розберемо в'язання як на одно-, так і на двофонтурних машинах
Всі, хто вже брав участь у моїх спільниках знає, як детально Я даю матеріал, відповідаю на будь-які питання. Наш совмесник це не просто відеоуроки і схеми - це інтерактивний курс з живим спілкуванням, прекрасним настроєм і чудовим результатом. Протягом 4 тижнів я не тільки викладаю уроки, але постійно на зв'язку: перевіряю особисто розрахунки кожного учня, раджу, підказую, направляю і надихаю.
Формат: спільне в'язання
  • Відео-уроки в IGTV і на Googlдиску
  • Чат в WhatsApp
  • Прямі ефіри
  • jpg. схеми
  • Всі матеріали курсу будуть збережені на Googl диск і доступні для скачування для самостійного вивчення в будь-який час
  • Постійна підтримка викладача: я перевіряю всі ваші викрійки і обрахунки, відповідаю на будь-які питання, Раджу і допомагаю.
Чому навчимося на курсі:
  • В'язати різні види шапок: гумкою, жакардом, одинарні і подвійні. Розберемо різні варіанти оформлення верхівки: клинами, стягування і т. п.
  • Будувати і розраховувати шкарпетки. Навчимося в'язати шкарпетки зі швом і без шва (кругове в'язання)
  • Розберемо особливості в'язання шарфів одно - і двофонтурних машинах
  • Розберемо два способи в'язання рукавиць (варіанти оформлення великого пальця і миска)
  • Мітенки і різні їх варіанти
  • БОНУС палантини
https://www.instagram.com/p/CHdj75Jgs8t/
 
Угорі