Що нового?

Набір учасників Курс для новачків " спідниця. Крок 1 "(Дар'я Мартинова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1765 ГРН
Учасників: 0 з 60
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 30.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Переглянути вкладення 2526



навчальний курс для новачків " спідниця. Шаг1 " ⠀
7-ми тижнева програма з муляжу, моделювання та пошиття спідниці для початківців​
спідниця – самий нескладний предмет жіночого гардеробу. Але як тільки мова заходить про самостійне виготовлення ми починаємо стикатися з різними проблемами:⠀
  • Хочу, щоб красиво було, а вона не сидить.⠀
  • Хочу, як на фото не зрозумію, як воно там змодельовано.⠀
  • Хочу обробку цікаву зробити, але боюся, що не вийде або взагалі не знаю з чого почати.⠀
саме тому я пропоную всім, хто вже пробував, але так і не розібрався, почати копати в глиб саме з спідниці і направити свою увагу головним чином на розуміння взаємозв'язку фігура людини -> плоский креслення. Це буде ваш перший крок.⠀

Для мене цей курс теж перший крок. Адже це перший серйозний навчальний проект, який я роблю.⠀Ми будемо рости з вами разом. Крок за кроком.⠀

на курсі

Створення базової конструкції методом муляжу
тут ми докладним чином розберемо типи фігур, навчимося їх аналізувати, зрозуміємо як статура впливає на плоский креслення,

навчимося створювати базову конструкцію на індивідуальну фігуру результатом проходження цього блоку буде: креслення базової конструкції спідниці з відмінною посадкою.

Конструктивне моделювання спідниць
ми вивчимо основні методи конструктивного моделювання спідниць навчимося бачити і створювати конструкцію по фотографії готової речі результатом проходження цього блоку буде придумана і змодельована вами спідниця

Технологія пошиття
навчимося створювати викрійки з модельних конструкцій навчимося готувати тканину до розкрою, крій до пошиття, вивчимо кілька способів розкрою вивчимо основні технологічні вузли на прикладі декількох виробів.

В результаті отримаємо спідницю створену самостійно від ідеї до фінальної СОТ.

Кожен урок в кожному блоці проходить у відео форматі і доповнений методичним посібником, який залишається з вами на завжди.

Крім того, за курс пройде 3 вебінари, один з яких буде присвячений трендам на сезон весна/літо 2020 року
https://sartorialdevice.ru/
 
Угорі