Що нового?

Набір учасників Курс гри на гітарі. Початковий рівень з нуля до просунутого (Роман Чижевський)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 331 ГРН
Учасників: 0 з 12
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 28.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Чому ви навчитеся

  • почнемо з нуля, постановка рук , акорди, кілька пісень, кілька прийомів звуковидобування, орієнтація по нотах, вміння правити пісні в Інтернеті
Для кого цей курс:
  • всі бажаючі
опис

Дуже докладний курс з анотаціями та малюнками все дуже покроково за розробленою індивідуальною методикою, мій досвід більше 20 років і я зняв відео так як я викладаю майже слово в слово,

1 .Введення, вибір і налагодження акустичної гітари, які бувають гітари, як зробити тюнінг гітари самостійно, відмінність хорошої гітари від поганої, поради при покупці нової.

2. Постановка рук, запис акордів на акордовій сітці, такт, акорди Am,Dm, E.
Що таке "тоніка" , перебір № 1, чергування баса, акордова послідовність

3. Система занять, рівні пам'яті, помилки першого уроку, домінант септакорд В7і нові акорди C, Em, акорди через дріб, B7 або H7? .

4. Метроном, розмір 4/4 і 6/8, такт-поглиблений аналіз, затакт, реприза, повтори тактів і Вольти, два акорди в такті, послідовність до пісні "Там за туманами", як налаштувати гітару через Мобільний додаток "гітарний тюнер"

5. Як співати пісні, переваги і недоліки інформації в Інтернеті, метроном - поглиблений аналіз, Тампи, новий прийом звуковидобування "щипок"
Пісня для першого розбору"там за туманами"

6. Помилки за попередніми темами, проаналізуємо як правильно грати і співати пісні, тема чергування баса, завершення теми акорду H або B і новий прийом - щипок 12/8

7. Шаблон для пісень, гра боєм, переходи між прийомами звуковидобування, акорд G і варіанти його притиснення, гра боєм і нова пісня " зірка на ім'я Сонце,"

8. Помилки за попередніми темами, барре і акорд F, перебір №2

9. Нова пісня "Зозуля", аналізуємо, вчимося правити акорди в пісні з Інтернету, Новий акорд Fmaj7

10. Об'єднаємо отримані знання в пісні Зозуля, зробимо переходи між прийомами звуковидобувань і навчимося користуватися мобільним додатком МЕТРОНОМ

11. Зірка на ім'я сонце "" по нотах, як відредагувати акорди в Інтернеті, поняття сеньо, ліхтар

12. Закінчимо розбір пісні" зірка на ім'я сонце "і почнемо розбір пісні" прогулянки по воді " щипком 6/8, і Новий акорд D
3. Система занять, рівні пам'яті, помилки першого уроку, домінант септакорд В7і нові акорди C, Em, акорди через дріб, B7 або H7? .

4. Метроном, розмір 4/4 і 6/8, такт-поглиблений аналіз, затакт, реприза, повтори тактів і Вольти, два акорди в такті, послідовність до пісні "Там за туманами", як налаштувати гітару через Мобільний додаток "гітарний тюнер"

5. Як співати пісні, переваги і недоліки інформації в Інтернеті, метроном - поглиблений аналіз, Тампи, новий прийом звуковидобування "щипок"
Пісня для першого розбору"там за туманами"

6. Помилки за попередніми темами, проаналізуємо як правильно грати і співати пісні, тема чергування баса, завершення теми акорду H або B і новий прийом - щипок 12/8

7. Шаблон для пісень, гра боєм, переходи між прийомами звуковидобування, акорд G і варіанти його притиснення, гра боєм і нова пісня " зірка на ім'я Сонце,"

8. Помилки за попередніми темами, барре і акорд F, перебір №2

9. Нова пісня "Зозуля", аналізуємо, вчимося правити акорди в пісні з Інтернету, Новий акорд Fmaj7

10. Об'єднаємо отримані знання в пісні Зозуля, зробимо переходи між прийомами звуковидобувань і навчимося користуватися мобільним додатком МЕТРОНОМ

11. Зірка на ім'я сонце "" по нотах, як відредагувати акорди в Інтернеті, поняття сеньо, ліхтар

12. Закінчимо розбір пісні" зірка на ім'я сонце "і почнемо розбір пісні" прогулянки по воді " щипком 6/8, і Новий акорд D
https://privatelink.de/?https://www.udemy.com/course/chizhevskiylessons/
 
Угорі