Що нового?

Придбаний Курс Гроші. Тариф з підтримкою в групі (Олександра Алексєєва)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 6173 ГРН
Учасників: 0 з 85
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 75.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Є люди, які заробляють незважаючи ні на що. Вони можуть не мати освіти, підтримки, зв'язків, страждати залежностями, починати своє життя там, де бідують всі навколо, але при цьому ставати дуже багатими, а іноді – безмірно багатими.

Є люди, які заробляють стільки, скільки їм потрібно. При цьому вони не жертвують собою, своїм здоров'ям, покликанням, відносинами з близькими, принципами і цінностями. Здається, що гроші самі йдуть їм в руки.

Є люди, які довго навчаються, закінчують університети з червоним дипломом, володіють блискучими знаннями в професійній сфері, багато вміють... але при цьому працюють за копійки, вічно потребують, живуть в дуже скромних умовах.

Є люди, які кладуть все своє життя але те, щоб заробити і досягти успіху. Вони досягають своїх цілей, але при цьому вони нещасливі, самотні, страждають від нерозуміння близьких, мають купу хвороб.


Гроші можуть приходити ЛЕГКО і робити життя щасливим
Можуть приходити важко і відбирати інші ресурси
МОЖУТЬ НЕ ПРИХОДИТИ ВЗАГАЛІ....
я визнаю тільки один спосіб – коли грошей достатньо, і вони не відбирають щастя, а додають.
Я дуже довго сама розбиралася з питаннями фінансів і пройшла всі етапи в цьому – від грошових ям, боргів, до стану "у мене завжди достатньо грошей і вони обслуговують моє життя"
І нарешті я дозріла до того, щоб поділитися своїм досвідом, знаннями, напрацюваннями з вами!
отже, цей КУРС для тих, хто:
  • хоче керувати приходом грошей у своє життя
  • хоче завжди мати рівно стільки грошей, скільки йому потрібно, щоб придбати за них все, що йому потрібно.
  • хоче створити собі фінансове процвітання і стабільність
але!!!
  • не хоче платити своїм здоров'ям, щастям, благополуччям за фінансове зростання.
тут ми будемо працювати відразу в декількох напрямках:
  • прибирати обмежують установки, переконання, думки – як власні, так і прийшли з поля сім'ї
  • опрацьовувати страх перед грошима, заборони на володіння грошима
  • усувати "прокляття того, хто виграв"
  • налагоджувати здоровий грошовий метаболізм
  • нарощувати стійкість до приходу великих грошей
  • трансформувати страх втрат у впевненість у завтрашньому дні
  • і робити ще дещо важливе. ДУЖЕ ВАЖЛИВЕ. Але про це я розповім на курсі!
якщо ви хочете перейти з розряду "вічно бідний" в розряд "вічно багатий і щасливий" - це унікальна можливість для вас!

За умови, що ви будете уважно слухати лекції і виконувати всі вправи, які я даю
що вас чекає на цьому курсі?
  • місяць інтенсивних занять
  • сім блоків лекцій
  • багато завдань
  • мій супровід в закритій групі, де я буду відповідати на ваші запитання
  • Три прямих ефіру
  • Якщо хтось вибере курс з моїм супроводом-особисту перевірку завдань плюс дві сесії в скайп тривалістю 50 хвилин протягом місяця.
Перш за все, я та людина, яка до тридцяти років свято вірив, що заробляти великі гроші своїм розумом, здібностями, я ніколи не зможу.

Я пройшла довгий шлях у цьому напрямку. Від стану "у мене нічого немає "до стану"у мене є все, що мені потрібно"

Я не тільки пройшла цей шлях сама, я провела по ньому чимало людей. І тільки з цієї причини я взяла на себе сміливість створити цей курс.

ТОМУ ЩО Я НІКОЛИ НЕ ВЧУ ТОГО,В ЧОМУ НЕ РОЗБИРАЮСЯ САМА.
Я психолог, гештальт-терапевт, з настільки щільною практикою, що в цьому році я вирішила розширити свої межі і ділитися своїми знаннями онлайн.

Я щаслива людина, успішна у своїй професії, особистому житті, дружбі і все тому, що свого часу я повністю пройшла і завершила ті процеси, про які тепер розповідаю вам.

Своє базове психологічну освіту я отримала в Санкт-Петербурзькому державному університеті, факультет психології, рік закінчення 2005

  • Для того, щоб мати можливість працювати з клієнтами і вести психологічну практику, я пройшла тривалу професійну практичну підготовку в напрямку психотерапії, а саме Гештальт-терапії в Московському інституті Гештшальт-терапії та консультування (МІГТІК). Підготовка гештальт-терапевтів за нормами EAGT (Європейської асоціації Гештальт-терапевтів) включає 600 годин тренінгу з гештальт-терапії, не менше 150 годин особистої терапії і 150 годин роботи під супервидением — і тільки після проходження цих норм (що займає більше 3-х років) видається сертифікат з правом ведення приватної практики.
  • після закінчення тривалої програми навчання, захисту та отримання сертифіката гештальт-терапевта за нормами EAGT, я продовжила своє навчання на програмі сертифікації супервізорів і викладачів гештальт-терапії.
  • крім основної програми з гештальт-терапії, мною також були пройдені Додаткові спеціалізації: системна сімейна психотерапія; інтегративна групова психотерапія; психотерапія
  • залежної поведінки; гештальт-терапія в роботі з дітьми та батьками; психотерапія психосоматичних розладів.
  • у 2015 -2016 році я пройшла спеціалізований дворічний курс "підхід гештальт-терапії при лікуванні психопатологій і розладів, що виникають в сучасному суспільстві" в Італії, під керівництвом Маргарити Спаньоло Лобб і Президента EAGT Джанні Франчесетті
  • у 2015-2016р. я також пройшла 4-модульну сертифікаційну програму "Наука і мистецтво трансформаційного коучингу" в Міжнародному Еріксонівському університеті. Програма акредитована Міжнародною Федерацією коучингу (ICF).
  • на даний момент я є асистентом на міжнародній чотирирічній навчальній програмі для гештальт-терапевтів одного з провідних інститутів Гештальт - терапії в Італії Istituto di Gestalt H. C. C Italy.
відгуки про вебінар"про гроші"
Ось, до речі! Начиталася відгуків про вебінарі про гроші і почала чекати коли ж і мені привалить чомусь не привалювало))) нещодавно вирішила ще разок вебінар послухати для різноманітності, на сон прийдешній. Ну і що ви думаєте-сьогодні прийшла премія, з якою я подумки попрощалася ще пару місяців тому. Причому неслабка така премія! Мабуть переварила вебінар Олександра, величезне спасибі за вебінар про гроші! Така їжа для розуму, корисних роздумів. Всі навколишні і батьки і брати завжди дивувалися як так? Чому у мене збуваються мрії? Навіть в дитинстві я всім говорила, що не буду забиратися - у мене буде прибиральниця, а я буду творити. І поїду за кордон і буду там жити в своєму будинку. При достатку моєї сім'ї це було нереально для оточуючих. Але після вебінару все стало зрозуміло) ніби піднялася в своєму усвідомленні реальності на інший рівень з Вами) є куди рухатися - чекаю школу любові до себе) Дякую вам за ваш прекрасний труд

Саш, Привіт! Пишу розповісти про те, що сталося після твого вебінару про гроші. Пам'ятаєш, я ніяк не могла вирішити ситуацію з роботою? Так ось, я в той момент, коли потрібно було загадати бажання, попросила світ дати мені нарешті то нормальну роботу... і сьогодні прийшов офер. Майже рік співбесід і стільки проблем... коротше, мені запропонували рівень набагато вище!!! Урааааа!!!! З якоюсь мегаоплатой!!!! Я в шоці
Яне знаю, як це працює, таке відчуття, ніби вузол розв'язався... планую переслухати ще рази три... хочу будинок в Помосков'ї і ще по дрібниці

Особисто для мене цей вебінар був не тільки про гроші. Я від туди винесла головну думку: є щось, що заважає здійсниться моєму бажанню "про гроші ". І це бажання смокче з мене всі ресурси. І як тільки я це зрозуміла, сталося диво. Мені почали віддавати борги, пішли замовлення. Поступово, але пішли!! Планую ще раз подивитися. Цей вебінар набагато глибше, ніж просто про гроші. Саша, я вам дуже вдячна.

Я теж звернула увагу, що відразу після вебінару прилетіло фінансово з усіх боків. Потім сталися дві речі: думки з відео призабулися, гроші приходити перестали. Тому пішла оновлювати інформацію і переглядати. А друга річ: незважаючи на відсутність грошового потоку, перестала відчувати паніку через це, дуже спокійно думаю: ну ок, скільки мені там треба? Сто? Значить, придумаю, як їх добути. Двісті? Ну значить, двісті. І починаю рухатися в цьому напрямку. І ось цей ось переворот мислення і направляє, і заспокоює, і піднімає настрій)

Доходи реально виросли уководитель підняв зп, без мого запиту Плс життя змінилося і я несподівано для себе пішла вчитися в 40 років) я не скажу, що всі мої внутрішні проблеми вирішені - я над цим дуже багато працюю! Турбота про себе-це праця буває дуже важко ' т. к. терапія за допомогою курсу і вебінарів йде Мега продуктивно, коли проживаю це, я відчуваю дитячий захват, щастя, радість від себе і свого життя, від того,як вона змінюється і скільки ще попереду Саша, спасибі вам!

Давно не було відгуків про вебінар про гроші. У мене немає проблем з грошима, але я подумала, а візьму заради експерименту. Придбала його в грудні, а прослухала до кінця тільки минулого тижня. Рівно через 2 дні я отримала премію. Я так сміялася і раділа, що це сталося (премія) не в грудні, не в січні як у всіх нормальних людей, а в лютому, коли вже ніхто нічого не чекає. У мене навіть була думка, що ви спеціально цей вебінар зробили на Новий рік, коли кожному другому премії і 13-ті зарплати дають. Але ні!!! Вебінар працює!

https://privatelink.de/?https://chanceforchange.ru/kurs-dengi/
 
Угорі