Що нового?

Придбаний Курс по пластиці тіла з нуля. Тариф-Базовий (Mishka Jane)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1545 ГРН
Учасників: 0 з 35
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 45.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
мене звати MISHKA JANE
Напевно ви могли бачити мене в 6 сезоні "танців на ТНТ".
Для мене це був неймовірний досвід, який допоміг мені багато чого зрозуміти про себе і свій танець. Після проекту я витратила сотні годин на вдосконалення свого стилю і результатом цієї роботи став мій авторський курс по платиці тіла.

Я хочу запросити вас на навчання, щоб вам допомогти змінитися і стати краще, як це вже зробили сотні дівчат по всій країні.

Програма курсу

КУРС для тебе, якщо ти:
  • мрієш красиво танцювати, але не знаєш, з чого почати. У тебе вийде, навіть якщо зараз ти відчуваєш себе затиснутою.
  • хочеш відчувати і керувати кожною частиною свого тіла. За допомогою простих і зрозумілих вправ ти побачиш результат вже після першого тижня курсу.
  • танці - це не твоє. Ти завжди так думала, але насправді у тебе просто не було наставника і усвідомлено вибудуваного тренінгу.
  • вважаєш себе "колодою". Після курсу не тільки ти сама, але і чоловіки помітять твою сексуальність і граціозність.
  • соромишся висловлювати себе при людях. Ми піднімемо твою самооцінку, і ти будеш з радістю знімати і танцювати біля дзеркала.
  • хочеш навчитися імпровізувати, а також відчувати і чути музику. Ми приділяємо велику увагу музикальності і розкриттю твого образу.
  • Давно танцюєш, але "досі нічого не добилася". Весь курс спрямований на те, щоб зробити прорив і вийти на новий рівень.
  • хочеш виходити в селекти і на баттли, але боїшся. На курсі я детально розповідаю про те, як можна подолати страх селектів і баттлів, і зовсім скоро ти побачиш результат своїх перших виходів.
  • хочеш повір в себе і перестати заганятися. Маленькими кроками ти побачиш великий результат і повіриш в себе на 1000%.
  • хочеш позбутися від затискачів в тілі. Тіло більше не буде хворіти від страхів і затискачів. Здорове і красиве тіло, якого ти гідна.
  • думаєш, що розвинутися в танцях - складно. Я покажу тобі простий і цікавий спосіб домогтися результату і не перегоріти.
ціна: 4200 руб.

https://privatelink.de/?https://mishkajane.ru/?utm_source=mitroshina
 
Угорі