Що нового?

Придбаний Курс по пластиці тіла з нуля. Тариф-сильна і незалежна. Осінь 2021 (Mishka Jane)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2390 ГРН
Учасників: 0 з 64
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 38.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Ласкаво просимо в новий курс з новими уроками, які я записала для вас в серпні 2021 в Сочі!

КУРС для тебе, якщо ти:
Мрієш стати пластичною
Але не знаєш, з чого почати. У тебе вийде, навіть якщо зараз ти відчуваєш себе затиснутою
Хочеш позбутися затискачів в тілі
Тіло більше не буде хворіти від страхів і затискачів. Здорове і красиве тіло, якого ти гідна

Хочеш відчувати кожну частину свого тіла
Кожною частиною свого тіла. За допомогою простих і зрозумілих вправ ти побачиш результат вже після першого тижня курсу
Вважаєш себе"колодою"
Після курсу не тільки ти сама, але і твоє оточення оцінять твою сексуальність і граціозність

Танці-це не твоє
Ти завжди так думала, але насправді у тебе просто не було наставника і усвідомлено вибудуваного тренінгу
Соромишся висловлювати себе при людях
Ми піднімемо твою самооцінку, і ти будеш з радістю знімати і танцювати біля дзеркала

Хочеш навчитися імпровізувати
А також відчувати і чути музику. Ми приділяємо велику увагу музикальності і розкриттю твого образу
Давно танцюєш
Але "досі нічого не добилася". Весь курс спрямований на те, щоб зробити прорив і вийти на новий рівень

Хочеш виходити в селекти і на баттли, але боїшся
На курсі я детально розповідаю про те, як можна подолати страх селектів і баттлів, і зовсім скоро ти побачиш результат своїх перших виходів
Хочеш повірити в себе і перестати заганятися
Маленькими кроками ти побачиш великий результат і повіриш в себе на 1000%

Думаєш, що розвинутися в танцях - складно
Я покажу тобі простий і цікавий спосіб домогтися результату і не перегоріти

https://player.vimeo.com/video/496357376
 
Угорі