Що нового?

Придбаний Курс-тренінг "арифметика для В'язух. Ідеальна посадка "(ludmila precise)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1839 ГРН
Учасників: 0 з 250
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 7.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
новий курс-тренінг "арифметика для В'язух/ідеальна посадка"
Чому "Арифметика"?
Тому, що нам не потрібні якісь складні математичні розрахунки і терміни... Максимум-елементарні арифметичні дії-додавання і віднімання, множення і ділення - на рівні початкових класів середньої школи!
Чому "Курс-Тренінг"? •
Вікіпедія- " тренінг (англ. training від train "навчати, виховувати") - метод активного навчання, спрямований на розвиток знань, умінь і навичок."
Ви отримаєте знання, які ми, в групах WhatsApp, будемо застосовувати на практиці для ідеальної посадки на свою фігуру!
У нашому курсі-тренінгу багато теорії і практики для мізків... і зовсім мало, але звичайно ж є для рук.
У програмі курсу:
Правильне зняття мірок, розрахунок щільності в'язання, види фігур, розсіяні укорочені ряди, паросток і виточки, види горловин, лінія плеча і рукав, різні види реглана, круглі кокетки. •
НАВЧИМОСЯ РОЗУМІТИ-МІРЯТИ-ВВАЖАТИ ЕЛЕМЕНТАРНО ПРОСТО!!!
Не потрібно мене ні з ким порівнювати і зіставляти. Не потрібно говорити, що десь там вчили по-іншому. Це мій авторський курс!Це моя особиста точка зору і мій погляд на в'язання. А в'язати потрібно легко і просто - в кайф! Я особисто так і роблю - не морочитися... Чого і Вам бажаю!
Тривалість курсу-тренінгу 6 днів.
Навчання в групах WhatsApp!
Ціна курсу-55$.
https://www.instagram.com/p/B_Cb7opAb97/?igshid=osmulaj8eq1c
 
Угорі