Що нового?

Набір учасників Курс з американської вимови. Understanding Stress. Пакет Light (Ірина Бродська)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 6986 ГРН
Учасників: 0 з 187
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 38.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Курс з американської вимови-частина 2/5
Understanding Stress
Курс для викладачів англійської, експатів, і всіх, хто хоче розібратися в американському наголосі
СТАРТ 19 січня

Understanding Stress-другий блок п'ятиступінчастої програми з опрацювання американської вимови для російськомовних. Якщо ви проходили перший блок, у вас точно було питання, на яке слово краще поставити наголос. Це ми і з'ясуємо. Крім цього ви отримаєте вичерпну інформацію про принципи словесного наголосу і про те, що відбувається з ненаголошеними складами і словами. У цьому курсі ми починаємо працювати над артикуляцією ненаголошених голосних. Всі ці елементи разом складаються в характерний ритм мови і дають більш природне звучання. Ви відпрацюєте всі вивчені патерни за допомогою вправ і автентичних матеріалів. До зустрічі на курсі!


курс Understanding Stress це:

  • 20 уроків з відео-лекціями довжиною від 5 до 10 хвилин
  • Десятки вправ на відпрацювання матеріалу
  • Більшість вправ - з американських підручників з оригінальними записами від носіїв
Кому?

Цей курс створений для тих, хто хоче максимально наблизитися до американського звучання

викладачам
Якщо ви хочете підвищити ціну за урок, правильна вимова допоможе вам виділитися серед сотень конкурентів і додасть впевненості. Багато моїх учнів після занять зі мною перестали боятися і почали знімати відео для соцмереж англійською.

Експатам
У кожної людини, що живе за кордоном, свої причини для роботи над вимовою: влитися в середу, поміняти роботу, відчувати себе, як вдома, менше демонструвати свою інакшість, завжди бути зрозумілим.

працівникам міжнародних компаній
Якщо ви часто спілкуєтеся з американцями по роботі, або хочете на нову посаду, при якій таке спілкування необхідно.

тим, хто вивчає англійську
Якщо ви вже володієте мовою, але хочете звучати більш природно.

F.A.Q.

-скільки триває курс?
Understanding Stress-це 4 тижні занять + бонусний тиждень на доробки і додатковий місяць доступу до всіх матеріалів курсу.

- чому так довго?
Мова - це не тільки знання, це навик, а навик завжди вимагає часу і повторень. Поставити вимова швидко не можна, але можна зробити це з задоволенням. Якщо ви захочете продовжувати, перерви між блоками допоможуть вам взяти паузу і впровадити те, що потрібно, в вашу практику

-якою мовою ведеться курс? Який рівень мови повинен бути у мене?
Теоретичний матеріал дається російською мовою, всі завдання і вправи — англійською. Зворотній зв'язок - в залежності від бажання учасників.

Комфортний рівень володіння мовою для роботи на курсі - від В1.

- чи варто проходити курс, Якщо у мене Британська англійська?
Тільки якщо ви впевнені, що хочете повністю переключитися на американську англійську і готові над цим працювати. Якщо ви хотіли б вивчати британську вимову, краще зверніться до тих, хто спеціалізується на цьому.

-як довго будуть доступні матеріали курсу?
Після завершення курсу матеріали курсу будуть доступні ще місяць.

- Які підручники мені знадобляться?
Якщо вам цікавий тільки курс по інтонації, рекомендую купити або завантажити книгу Lisa Mojsin — Mastering the American Accent (видання 2). Так само ми візьмемо дещо з Ann Cook-Mastering the American Accent. Ряд вправ на курсі-мої розробки на базі автентичних матеріалів.

-який тариф мені краще вибрати?
Якщо ви вважаєте, що у вас немає слуху, я рекомендую купувати тариф стандартний, з КУРАТОРОМ або навіть преміум – вам обов'язково потрібна людина, яка почує за вас, що не так, і зможе грамотно вас поправити. Я якраз така людина! Якщо ви вважаєте, що у вас непогано виходить копіювати, і вам просто потрібна програма і система, а працювати ви можете і самі, можливо, Вам буде досить тарифу базовий. Щотижня ми будемо зустрічатися на загальних сесіях зворотного зв'язку. Я буду розбирати типові проблеми, відповідати на ваші запитання, і проводити майстер-класи з деякими з вас.

- що, якщо у мене немає музичного слуху?
Проблема "немає слуху" може бути пов'язана з двома речами: ви не чуєте різниці між оригіналом і тим, що виходить у вас і не розумієте, що саме від вас хочуть. При багаторазовому прослуховуванні і чітких вказівках, на що звертати увагу, більшість починає чути і повторювати правильно. Друга проблема - ви чуєте, але не можете повторити — це вже проблема м'язів, які не звикли виконувати певні рухи (у випадку з інтонацією це зв'язки, якими ви поки не можете керувати так, як хочеться). Таке лікується багаторазовим прослуховуванням, повторенням, і вказівками на помилки, і я теж рекомендую робити це під моїм керівництвом.

-які будуть завдання і скільки часу потрібно на їх виконання?
Завдання зі зворотним зв'язком на відпрацювання інтонації.

Для виконання завдань вам потрібно буде записати себе на аудіо, отримати розбір і повторити спробу.

Час, необхідний для роботи з курсом - близько 30 хвилин в день.
Натисніть, щоб розкрити...
https://privatelink.de/?https://my-russian-accent.com/stress#rec268365765
 
Угорі