Що нового?

Набір учасників Курс з японської вишивки Сашико (Evira & # 039; s Creations)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 250 ГРН
Учасників: 0 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 11.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Драстуйте!
Більше 20 років тому я почала знайомство з Японією і японськими видами рукоділля через вивчення японської мови. Працюючи над цим курсом, я користувалася своїм досвідом, досвідом японських майстрів і даними з книг по сашико виключно японських авторів. Тому в курсі немає недостовірних і відсутніх даних, якими часто грішать уроки на You-Tube, зроблені людьми, які, на мій погляд, поверхнево знайомі з САШИКО.
Я пропоную вашій увазі докладний курс по традиційній японській вишивці САШИКО. Ви познайомитеся з вишивкою (представлено близько 60 фотографій), освоїте її техніку, основні секрети і тонкощі роботи з нитками, голками, тканиною і візерунками. Також я додаю схеми та інструкції до популярного візерунка Сиппо Цунагі у вигляді бонусу для того, щоб ви не тільки дізналися секрети майстерності, але і спробували зробити виріб з цією чудовою вишивкою.
МК підійде для всіх, хто знайомий з простим у виконанні наметочним швом, для бажаючих освоїти японську техніку і тих, хто горить бажанням мати в своєму будинку або гардеробі нові красиві і незвичайні речі. У сучасному світі САШИКО завойовує все більшу популярність.
Також прошу вас дотримуватися Моїх авторських прав і не користуватися даними МК в комерційних цілях.
У свою чергу, я можу запропонувати подальшу знижку на МК, які є у мене в наявності.
З курсом і МК подібного формату ознайомлено понад 300 осіб, які залишили мені позитивні відгуки та подяки.
Якщо у вас виникають питання, я готова на них відповісти в найкоротші терміни.
З повагою,
Євгенія

https://www.livemaster.ru/item/34914306-materialy-dlya-tvorchestva-kurs-po-yaponskoj-vyshivke-sashiko
 
Угорі